5 Kolay Ödeme Seçeneği Birden! Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz İkinci El Taşıt Kredisi

Vakıfbank taşıt kredisi kullanarak kendi aracını almak isteyen müşterilerine 3 ay ödeme erteleme sağlıyor. Banka ayrıca 5 farklı ödeme seçeneği birden sunacak. İşte Vakıfbank 2. el taşıt kredisi.

Finans 10.09.2021 - 22:00 10.09.2021 - 22:00 Mustafa KARAGÖZ

Kendi aracını almak isteyen ancak ödeme konusunda endişesi olanlara Vakıfbank kolay ödeme seçenekleriyle taşıt kredisi olanağı sunuyor. 

İster sıfır kilometre araç alımlarında ister ikinci el araç alımlarında geçerli konut kredisi paketinde müşterilere uzun vade ve aracın değerine göre yüksek limit olanakları da sunuluyor. 

KENDİ ARACINI ALACAKLARA VAKIFBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ

Kendi aracını almak isteyenler Vakıfbank'tan kredi kullanmak istediklerinde bankanın ilan ettiği şartları sağlamak zorundalar. 

İkinci el araç alımlarında ek bazı koşullar uygulayan banka ilk olarak müşterilerin belli bir yaşa olan araç alımlarına kredi sağlıyor. Banka otomobil yaşına dair yapmış olduğu açıklamasında "Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-48 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilir." ifadelerini kullandı. Bu kapsamda müşteriler en fazla düşük vadeli ödeme planıyla 8 yaşına kadar olan araçları alabilirler. Daha eski modeller için banka kredi olanağı sağlamıyor. 

5 FARKLI KOLAY ÖDEME SEÇENEĞİ

Vakıfbank tarafından sağlanan konut kredisi imkanlarında müşterilere kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Kolay ödeme seçenekleri müşterilerin taksit ödeme sürecinde sağlanırken kazanç durumuna göre farklı ödeme planı seçiliyor. Müşteriler kendi kazanç tablolarına göre ödeme planlarını hazırlayabiliyorlar. 

1-) Aylık eşit taksitli,

2-) 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,

3-) 3 ayda bir taksitli,

4-) Son taksit balon ödemeli,

5-) Değişken taksitli

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ MALİYET ORANLARI

Vakıfbank taşıt kredisi maliyet oranları bankanın web sitesinde ilan edildi. Vakıfbank'tan taşıt kredisi kullanarak araç almak isteyenler için Eylül 2021 dönemi faiz oranı yüzde 1.50 olarak uygulanacak. 

vakıfbank 2. el taşıt kredisi

Yukarıda yer alan tabloda Vakıfbank hem müşterilerinin kullanacakları kredi faiz oranlarını ve vade seçeneklerini ilan etti hemde 50.000 TL kredi kullanımı durumunda oluşan ödeme planını açıkladı. 

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU ONAYI

Vakıfbank'ın sağladığı kredi paketinden faydalanacak olan müşteriler, kredilerini banka şubelerinden kullanabilecekler. Vakıfbank'ın onay sürecinde ise iki önemli göz önünde bulunduruyor. Birinci başvuru kriteri kişinin aylık düzenli kazancı olması, ikinci başvuru kriteri ise kişinin kredi puanının yüksel olması. Alınacak aracın krediye uygun olması durumunda da kredi onayı sağlanır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@