50 Bin Liraya Kadar 0.99 Faizle Büyük Kredi Desteği! Araba Alacaklara 50.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Bankalar kredi faiz oranları için yeni güncellemeler yapmaya devam ederken yıl sonu sıfır araba kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. 0.99 faizle araba almak isteyenlere Citroen Aralık kampanyası!

Finans 23.12.2021 - 08:35 23.12.2021 - 08:35 Gülcan Özer

Merkez Bankası tarafından Aralık ayında yapılan 100 baz puanlık faiz indirimi bankalar tarafından pas geçilirken indirim yapmak bir yana bankaların büyük bir bölümü yılbaşı kredi kampanyaları da dahil olmak üzere kredi faiz oranlarını artırdı. Yaşanan yükseliş kredi çekmek isteyen vatandaşları mağdur ederken araba markaları ise çareyi kendi kampanyalarını üretmekte buldu. 

Araba satın almak istiyorum diyen kişilerin büyük bir sabırsızlıkla beklemiş olduğu otomobil markalarının yıl sonu sıfır araç kampanyaları bir bir açıklanmaya devam ediyor. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilan etmiş olduğu TL'ye destek paketi ile dolar kuru 18 liradan 12 liraya çekilirken bu da araba fiyatlarına indirim olarak yansıdı. 

SIFIR ARABA MARKALARININ ARALIK 2021 YIL SONU KREDİ KAMPANYALARI ARTIK DAHA CAZİP! 

Dolar ve Euro kuru başta olmak üzere döviz kurlarında yaşanan sert geri çekilme araba fiyatlarına indirim olarak yansımaya başladı. Sıfır araç markaları satış fiyatlarını peş peşe güncellemeye başlarken yapılan indirimlerle beraber araba almak isteyen kişilere büyük bir fırsat doğmuş oldu. Hem fiyatların ucuzlaması hem de düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunulması araba sahibi olmak isteyenlere uygun koşulu sağladı. Bu kampanyalardan birini de Citroen düzenledi. 

citroen 50 bin TL kredi kampanyası

CİTROEN  YIL SONU ARALIK 2021 KAMPANYASI: 0.99 FAİZLE ARABA HESAPLAMA! 

Yıl sonuna özel olarak pek çok araba modelinde fiyat indirimi yapan Citroen aynı zamanda düşük faizli kredi desteği sağlayacağını açıkladı. Pek çok modelinde farklı kredi faiz oranları ile finansman desteği sağlayan markanın 12 ay vadeli 50 bin TL kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 0.99 olarak ilan edildi. Bu pakette Citroen müşterilerine 50 bin liraya kadar kredi desteği sağlarken 50.000 TL kredi 12 ay vadeli çekilmesi durumunda aylık taksit tutarı 4 bin 495 TL olacak. 

berlingo faizsiz kredi kampanyası

Citroen Berlingo araç almak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada 35 bin liraya sıfır faizli kredi desteği sağlayacağını açıkladı. Başlatılan kampanya sıfır berlingo modelleri için geçerli olacak. Citroen sıfır araç kampanyası kapsamında 70 bin liraya kadar yüzde 0.89 faiz oranı ile kredi veriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@