50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyaları! Garanti BBVA, HSBC Ve Şekerbank Taksit Hesaplamaları!

İhtiyaç kredisi çekmek için maliyet araştırması yapanlar ucuz kredi arayışındalar. Garanti BBVA, HSBC ve Şekerbank 50 Bin TL ihtiyaç kredisini kaç TL aylık taksitle veriyorlar?

Finans 28.02.2022 - 18:01 28.02.2022 - 18:01 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçları karşısında finansal çözüm arayışında olan vatandaşların ana odak noktası bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları oluyor. Bankalar müşterilerin nakit problemlerine farklı maliyetlerle nakit desteği sağlıyorlar. Hangi bankanın yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi verdiği oldukça merak edilirken kredi hesaplamaları da yapılmaya devam ediliyor. Peki Garanti BBVA, Şekerbank ve HSBC yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyorlar. 

36 AY TAKSİTLER HALİNDE KREDİ GERİ ÖDEMELER YAPILIYOR

Bankalardan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bu kredileri en fazla 36 aya kadar vade ile çekebiliyorlar. Ancak bu 36 ay vade imkanı yalnızca 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için geçerli oluyor. Bu kredilerde eğer lamit artar ve müşteriler 50 Bin TL'nin üzerinde bir miktarda ihtiyaç kredisi talep ederse o zaman da bankalar azami vade süresi olarak 24 ay imkanı sunuyorlar. Bu sınırlamalar tüm bankalar tarafından uygulanırken herhangi bir bankanın vade süresini uzatma gibi bir imkanı bulunmuyor. 

GARANTİ BBVA, HSBC VE ŞEKERBANK  İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYANLARI

Türkiye'de sıkça kullanılan ve kredi talep edilen bankalar arasında Garanti BBVA, Şekerbank ve HSBC bulunuyor. Bu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanılması halinde müşterilerin karşılamak zorunda oldukları maliyetlere yönelik sorgulamalar devam ediyor.  Garanti BBVA, Şekerbank ve HSBC aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyorlar? Garanti BBVA, Şekerbank ve HSBC'den 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi ödeyenler aylık kaç TL taksit ödüyorlar?

GARANTİ BBVA 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere banka tarafından aylık yüzde 2,24 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler vade devam ettikçe bankaya her ay 2.185 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 78.914 TL şeklinde hesaplanıyor.

HSBC 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,49 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 2.286 TL kredi ödemesi yapıyorlar. Kredinin toplam maliyeti ise 82.300 TL oluyor.

ihtiyaç kredisi hesaplamaları 50 bin tl

ŞEKERBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,50 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya aylık 2.290 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Kredinin toplam maliyetinin ise 82.707 TL olduğu açıklandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@