50 Bin TL ve 150 Bin TL Kredi Desteği! Kia Ekim 2021 Araba Kampanyaları

Otomobil satın almak isteyenlere Ekim ayında avantajlı imkanlar sunan Kia'dan uygun faizli kredi desteği haberi geldi. Kia Ekim 2021 araba kampanyalarının avantajları nelerdir? 

Finans 05.10.2021 - 02:02 05.10.2021 - 02:10 Engin Uzunoğlu

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar markaların araba kampanyalarını merakla bekliyorlar. Uygun maliyetlerle sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar tüm markaların kampanyalarını araştırdıktan sonra karar veriyorlar. Türkiye piyasasında söz sahibi olmaya başlayan Kia da Ekim ayı araba kampanyalarını açıkladı. 

Kia'nın Ekim ayı araba kampanyalarında kredi desteği imkanı dikkat çekti. Kampanya kapsamına alınan modeller için Kia tarafından müşterilere belirli miktarlarda kredi imkanı sağlanıyor. Sınırlı miktarda peşin ödeme yapanlar aldıkları krediler ile sıfır kilometre bir Kia model otomobil sahibi oluyorlar. 

KİA SPORTAGE 150 BİN TL KREDİ KAMPANYASI 

2021 model Kia Sportage model  otomobil satın alacak olanlara firma tarafından Ekim ayı boyunca kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli 150 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle alabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Kia Kasko poliçesi yaptırmaları gerektiği bildirildi. 

KİA PİCANTO 50 BİN TL KREDİ KAMPANYASI 

Kia tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Kia Picanto model araç satın almak isteyenlere 50 Bin TL kredi desteği imkanı sağlanıyor. Bu kredinin şartlarının ise 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli olduğu bildirildi. Bu kampanyanın şartının da Kia Kasko poliçesi yaptırmak olduğu bildirildi. 

KİA RİO 50 BİN TL KREDİ KAMPANYASI 

Kia Rio model otomobil satın almak isteyenlere de kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 50 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. Bu kredinin mali şartları ise 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli olduğu bildirildi. Bu imkanı değerlendiren müşteriler kolay bir şekilde sıfır kilometre araç sahibi olabiliyorlar. 

KİA STONİC 50 BİN TL KREDİ KAMPANYASI

Kia'nın Ekim 2021 araba kampanyaları kapsamında müşterilere kredi desteği veriliyor. Ekim ayında Kia Stonic model otomobil satın alan müşteriler 50 Bin TL kredi desteği alabiliyorlar. 12 ay vadeli olan bu kredinin aylık faizinin ise yüzde 0,99 olduğu bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@