500 TL’den 750 TL’ye Kadar Nakit Ödeme Yapılmaya Başlandı! Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Büyük Fırsat!

Emekliler, Ziraat Bankası'nın 750 TL'ye Varan Nakit Ödemesinden Yararlanmak Adına E-Devlet Şifresi Almak İçin PTT Şubelerine Akın Ediyor!

Finans 12.02.2022 - 15:06 12.02.2022 - 15:06 Burak Cantürk

Emekliler, şu sıralar PTT şubelerinin kapısını aşındırmaya başlamış durumda. Bunun en önemli sebeplerinden biri, bankaların emekli promosyon ödemelerinden yararlanmak. Özellikle Ziraat Bankası’nı tercih eden emekliler, şubeye gitmeden e-devlet şifresi ile başvuruda bulunarak 750 TL’ye varan promosyon hakkından faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası, emeklilerin ülkemizdeki en seçkin bankası konumunda. Her yerde ATM ve şube bulunduran, dijital bankacılık kanalları üzerinden de emeklilere özel hizmet sunan Ziraat, son dönemde kampanyalarını da daha çok emekliler üzerine yoğunlaştırmış durumda. Yani emekliler, Ziraat Bankası’nın yaygın şube ve ATM ağı sebebiyle bu bankayı tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda birçok bankacılık ürününü Ziraat Bankası sayesinde avantajlı şartlar altında kullanabiliyor.

500 TL’den 750 TL’ye Kadar Nakit Ödeme Yapılmaya Başlandı! Emeklilere Büyük Fırsat!

Emekliler, maaş tutarlarına göre Ziraat Bankası’nın farklı promosyon paketlerinden faydalanabiliyor. Ayrıca ailesinden kalan emekli aylığını alanlar da bu haktan yararlanabiliyor. Maaş tutarı 1.499 TL’ye kadar olan bireyler, maaşlarını 3 sene boyunca Ziraat Bankası’ndan alacaklarına dair taahhüt verdiklerinde anında 500 TL’lik promosyonun sahibi oluyor. Maaş tutarı 1.500 TL ve 2.499 TL arasında olanlar ise bu konuda daha avantajlı; çünkü bu kişilere yapılacak promosyon ödemesi 500 TL’den 625 TL’ye çıkmış durumda.

ziraatbankasi-emekli

Ziraat Bankası tarafından alınan kararla beraber emekli aylığı 2.500 TL’nin üzerinde olanlara 750 TL nakit ödeme yapılabilecek. Başka bankadan maaş alanlar, e-devlet aracılığı ile banka değişikliği yapabilmekte. Sistemde yer alan banka ve adres değişikliği menüsünü kullanarak maaşlarını sorunsuz bir şekilde Ziraat Bankası’na taşıyabilen emekliler, maaş taşıma işlemini sonlandırdıktan sonra promosyon hakkı için başvuruda bulunabiliyorlar.

Emekliler, Ziraat Bankası’ndan maaş almaya başladıktan sonra aidat ödemeyecekleri kredi kartı için başvuruda bulunabilirken aynı zamanda şubeye gitmeden kredi çekebilme hakkına nail oluyor. Piyasaya göre daha uygun oranlar ile kredi çekme şansı elde eden emekliler, 3 ayda 1 maaş almaları durumunda kredi taksitlerini de maaş tarihlerine göre belirleme şansına sahip. 

Siz de emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşıyarak hem promosyon almak, hem de emeklilere sunulan avantajlardan faydalanmak istiyorsanız e-devlet üzerinden hemen maaş taşıma işlemlerinizi başlatabilir ya da T.C kimlik kartınızla birlikte en yakın Ziraat şubesine başvurarak maaş taşıma ile alakalı destek alabilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@