6 Ay Ödemesiz Kredi Fırsatı İle İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı ve Kredi Hesaplama Tablosu!

Ertelemeli konut kredisi çekmek isteyen kişiler için İş Bankası 6 ay ertelemeli konut kredisi kampanyası başlattı. Evini şimdi al Ağustos 2022'de öde kampanyası ile sunulan konut kredisi fırsatı!

Finans 15.02.2022 - 11:50 15.02.2022 - 11:55 Gülcan Özer

Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere İş Bankası dev kampanyasını duyurdu. Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmakta zorlanan kişilere 6 ay ödemesiz dönemli kredi çekme imkanı sunan Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan İş Bankası şimdi al Ağustos 2022'de öde kredi paketi ile rahat bir ödeme imkanı sundu. 

İş Bankası konut kredisi paketinde hem faiz indirimi yaptı hem de 6 ay ertelemeli kredi çekme imkanı sundu. Böylelikle kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere ödemelerine yeni evlerine taşındıktan ve yerleştikten sonra rahat bir nefes almalarının ardından başlama fırsatı tanınmış oldu. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını kendilerine en yakın İş Bankası şubesi üzerinden şahsen yapabilecekler. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI ŞUBAT 2022! FAİZ İNDİRİMİ YAPILDI MI?

Evet, İş Bankası konut kredisi paketinde faiz oranı indirimi yaptı. Bankanın konut kredisi faiz oranı yüzde 2 seviyesinin hemen altına çekildi. İş Bankası konut kredis faiz oranı yüzde 1.99 olarak revize edildi. 

iş bankası konut kredisi faiz oranı

İŞ BANKASI 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ VERİYOR MU?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında konut kredisi çeken kişilere ilk taksit ödemesini 6 ay erteleme imkanı sunuldu. 6 ay ertelemeli kredi paketinden yararlanan kişilerin başvurularını İş Bankası şubeleri üzerinden yapmaları gerekiyor. 

iş bankası konut kredisi pesahmaa

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU ŞUBAT 2022! 250 BİN TL KREDİYE NE KADAR FAİZ ÖDENİR?

Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilerin İş Bankası konut kredisi paketinden yararlanmaları durumunda 120 ay vadeli 250 bin TL kredi aylık taksit tutarı olarak 5 bin 491 TL ödemeleri gerekecek. Kredinin toplam geri ödemesi ise 658 bin 934 TL olarak gerçekleşecek. İş Bankası konut kredisi masrafları olarak ise; 

İş Bankası konut kredisi dosya masrafı 1.250 TL, 

Konut kredisi ekspertiz ücreti olarak 1.890 TL, 

İş Bankası konut kredisi tapu rehin ücreti 405 TL, 

Dask ücreti 180 TL, 

İş Bankası konut kredisi masrafı olarak 638 TL, 

İş Bankası konut sigortası ücreti olarak ise 269 TL ödeme yapmaları gerekecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@