6 Ayda Öderim Diyene! 5.000 TL Evraksız, Dosyasız Faizsiz İhtiyaç Kredisi İNG Bank'ta

İNG Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Banka müşterisi olacaklar için başlattığı kampanyasında 6 ay vade, yüzde 0 faiz imkanı sunuyor. Başvurular evraksız online yapılacak.

Finans 17.02.2022 - 09:59 17.02.2022 - 10:00 Mustafa Karagöz

İNG Bank'ın yeni kampanyası büyük fırsat sunuyor. Banka nakit sorunu yaşayanların ihtiyaçlarını 5.000 TL'ye kadar çözüyor. Bankadan kredi kullanacak olanlar ek bir ödeme faiz olmadan 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Yeni kampanyanın kullanımlarına ilişkin İNG Bank başvuru şartlarını da duyurdu. İşte o koşullar;

İNG BANK 5.000 TL KAMPANYASINDA SÜREYİ KAÇIRMAYIN

Bankanın başlattığı kampanyadan yararlanmak için iki şart bulunuyor. Ayrıca kampanyadan faydalanarak ihtiyaç kredisi çekecek olanlar son başvuru tarihi ile birlikte belli bir kişiye verilecek olan kredi için kapsam içinde olmaları gerekiyor.

Faizsiz Kredi için Şart 1

İNG Bank 5.000 TL faizsiz kredi için bankanın ilk şart; yeni müşteri olunması. Yani banka ilk defa İNG Bank ile çalışmaya başlayacak, ilk defa banka müşterisi olacak müşterilerine jest amaçlı 5.000 TL ihtiyaç kredisi verecek. 

2. Koşul da Sağlanmak Zorunda

Faizsiz kredi için müşterilerin erken başvuru yapmaları gerek. Çünkü İNG Bank faizsiz 5.000 TL ihtiyaç kredisinin sadece bankadan yeni müşteri olanlar için geçerli olacağını bildirdi. Eski müşteriler için farklı kredi paketleri bulunuyor. 

28 ŞUBAT'A KADAR KAMPANYA DEVAM EDECEK

Faizsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi için İNG Bank 28 Şubat tarihine kadar süre verdi. Müşteri olma niyetinde olanlar başvurularını ilan edilen son başvuru tarihine kadar online olarak yapacaklar. Müşterilerin online başvurularının onaylanması için yeni kimlik kartı kullanmaları gerekiyor. 

833 TL TAKSİTLE 5.000 TL ÖDENECEK

İNG Bank'ın faizsiz kredi kampayası ile 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan bir müşteri ödemelerini aylık 833 TL taksitle yapacaklar. Ödeme süreci 3 ay ve 6 ay olarak seçilebilecek. 

833 tl taksitle 5.000 tl kredi

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@