6 Bin TL, 8 Bin 500 TL Gibi Fiyatlarla Ekonomik Ömrünü Doldurmuş 2. El Resmi Araçlar Satılıyor

Sinop'ta 13 adet taşınır için ihale düzenlenecek. Ekonomik ömrünü doldurmuş araçların satılacağı ihalede 6.000 TL'den başlayan fiyatlarla ikinci el otomobiller satılacak.

6 Bin TL, 8 Bin 500 TL Gibi Fiyatlarla Ekonomik Ömrünü Doldurmuş 2. El Resmi Araçlar Satılıyor

Kamu kurumlarının resmi araç satışları arasında halen kullanılabilir olan araç satışları, ekonomik ömrünü doldurmuş araçların satışları ve hurda araç satışları için ilanlar bulunuyor. Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekonomik ömrünü doldurmuş araçlar için ihaleye çıktı.

EKONOMİK ÖMRÜNÜ DOLDURMUŞ ARAÇLAR SATIŞA ÇIKARILDI

Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü otomobil, motosiklet, iş araçları, kamyonet gibi bazı araçların satışı için ilan yayımladı. Tamamı ekonomik ömrünü doldurmuş araçlardan oluşan listede 1.500 TL'den başlayan fiyatlarla motosiklet satışları ve 6.000 TL'den başlayan fiyatlarla otomobil satışları yapılacak.

Söz konusu taşınmazların 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45 inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile satışının yapılacağını açıklayan kurum ihale işlemlerinin 12 Ağustos tarihinde olacağını duyurdu. İhale işlemleri ise ilan edilen tarihte ncedayı Mahallesi Okullar Caddesi No:31 Merkez / SİNOP adresinde bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binası zemin (giriş) katındaki konferans salonunda yapılacağı açıklandı.

İHALEDE YER ALAN ARAÇLAR

İhale kapsamında satışı gerçekleştirilecek olan otomobil, kamyonet, motosiklet ve diğer araçlara dair fiyat listesi şu şekilde,

araç satış 1

araç satış 2-1

araç satış 3

Duyuru kapsamında ihaleye katılacak olan istekliler başvurularını kuruma yapacaklar. Başvurular için yukarıda yer alan tabloda bildirilen geçici teminat bedelleri ödenecek. Ardından ödemeye dair makbuz ile birlikte Tebligat için Türkiye’de gösterilecek adres beyanı, Gerçek kişilerin T.C Kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını, Geçici teminata ait belge, gerçek şahıslar adına vekâleten katılacakların noter tasdikli vekâletname ile birlikte başvurularını tamamlayacaklar.

Posta ile başvuru yapmak isteyeceklere bir uyarıda bulunan kurum "Posta ile yapılan müracaatlarda teklifin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 37. maddesine uygun olarak hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce Komisyona ulaştırılması şarttır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı İdare ve Komisyonca herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir." bilgilendirmesi yaptı.

İHALE SÜRECİNE İLİŞKİN BİLGİLER

Ekonomik ömrünü doldurmuş araçlar ve bazı kullanılabilir durumda olan motosikletler için ihale 12 Ağustos tarihinde düzenlenecek. Sabah saat 08.30'da başlayacak ihale akşam 16.35'e kadar devam edecek. İhale işlemleri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü konferans salonunda tamamlanacak.

Başvuruda bulunacak olanlar ihaleler başlamadan tüm işlemleri tamamlamış olmaları gerekiyor.

SONRAKİ HABER