60 Ay Taksitle Sıfır Konut Satışı! Mesa Çengelköy Bosphorus Fiyatları Kaç TL?

Sıfır ev sahibi olmak isteyenler için markalı konut üreticileri devreye girdi, taksitle ev sahibi olma imkanı sunuldu. Mesa Çengelköy Bosphorus nerede, satış fiyatı kaç TL?

Konut Projeleri 05.02.2022 - 01:10 27.04.2022 - 15:49 Gülcan Özer

İstanbul'da konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken markalı konut projeleri bu alanda sundukları fırsatlar ile müşterilerine avantajlar sağlıyor. Yükselen satış fiyatları nedeni ile peşin ev almak zorlaşırken konut projeleri kendi bünyelerinde taksitle ev satışı yapıyor.

Bu projelerden biri de Mesa Çengelköy Bosphorus konut projesi olarak öne çıkıyor. Proje kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere yüzde 0.99 vade farkı ile 60 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Boğaz manzaralı konut projesi arayanlara hitap eden projede İstanbul'un yükselen yıldızı olan Çengelköy bölgesinde yer alıyor.

BOĞAZ MANZARALI KONUT PROJESİ ARAYANLARA: MESA ÇENGELKÖY BOSPHRUS!

Çengelköy Sahile 1.2 km uzaklıkta yer alan proje Çengelköy Vapur İskelesi, Anadolu Hisarı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, İstanbul Havalimanı ve Avrasya Tüneli 'ne olan yakın konumu ile dikkat çekiyor. En küçüğü 120 m2 ve en büyüğü 266 metrekare olarak tasarlanan 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1, 5+1, 5+2, 5,5+2, 6+1, 6+2 daire tipinde üretilen konutlar sahiplerini bekliyor.

mesa çengelköy konut projesi

MESA ÇENGELKÖY BOSPHRUS FİYATLARI KAÇ TL?

4 yatay blokta, her blokta 4 kat olmak üzere toplam 54 bağımsız bölümün satışa sunulduğu projede konut fiyatları belirlenen kat, blok ve daire tipine göre değişiyor. Satış fiyatları Mesa Çengelköy satış ofisi tarafından veriliyor. P

cengelkoyfiyatlistesi

roje dairelerde sunulan süper lüks özelliklere ek olarak ortak alanlarda da sunulan ek özellikler dikkat çekiyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@