60 Ay Vadeli Faizsiz Emlak Konut Projeleri

Emlak Konut 0.60 faiz oranı ile 120 ay vadeli faizsiz 60 ay vadeli konut satışlarına devam ediyor! İşte satışı devam eden Emlak konut projeleri ve fiyatları...

KONUT PROJELERİ 16.03.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Emlak Konut 0.60 faiz oranı ile 120 ay vadeli faizsiz 60 ay vadeli konut satışlarına devam ediyor! İşte satışı devam eden Emlak konut projeleri ve fiyatları...

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıkları şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO bir yandan yeni projeler üretmeye bir yandan da stoklarındaki konutları satmaya devam ediyor. Emlak Konut Satışı Devam Eden Konut Projeleri Listesi Ayazma Emlak Konutları Emlak Konut Projesi Ayazma Emlak Konutları 2 Emlak Konut Projesi Burgazkent Emlak Konut Projesi Esenler Emlak Konutları Emlak Konut Projesi Gebze Emlak Konutları 2 Emlak Konut Projesi İstmarina Emlak Konut Projesi Spradon Quartz Emlak Konut Projesi 

Ayazma Emlak Konutları Fiyatları ve Ödeme Koşulları İstanbul Başakşehir konut projeleri arasında yer alan Ayazma Emlak Konutları projesinde 60 ay vadeli faizsiz taksitli konut satışı imkanı sunuluyor. Senetle konut satışı olarak ta anılan konut kredisiz taksitli konut satışı için konut fiyatları 615 bin liradan başlıyor. 

Ayazma Emlak Konutları 2 Konut Projesi Fiyatları ve Satış Kampanyası 451 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ayazme Emlak Konutları 2. etap projesi konutları için de 60 ay vadeli faizsiz ve 120 ay vadeli 0.95 konut kredisi imkanı ile satış yapılıyor. 

Burgazkent Emlak Konut Projesi Fiyatları ve Satış Seçenekleri Burgazkent emlak konutları projesinde 297 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapılırken 60 ay vade farksız konut satışı yapılırken peşin ödemelerde de yüzde 20 indirim seçeneği sunuluyor. 

Esenler Emlak Konut Projesi Satış Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri 766 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Esenler Emlak Konut projesinde peşin ödemelerde indirim fırsatının yanı sıra 120 ay vadeli 0,95 vade farkı ile satış yapılıyor. 

Gebze Emlak Konutları 2 Konut Projesi Satış Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri 381 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Gebze emlak konutları projesinde de peşin ödeme indirimi, 60 ay vade farksız ve 120 ay 0.95 vade farkı ile satış imkanı bulunuyor. 

İstMarina Emlak Konut Projesi Fiyatları ve Ödeme Seçenekleriİstanbul'un lüks markalı konut projeleri arasında yer alan İstmarina proesi ne yazık ki alt gelir ve orta gelir grubu için oldukça yüksek satış fiyatlarına sahip bulunuyor. 

Spradon Quartz Emlak Konut Projesi Yüksek satış fiyatları ile dikkat çeken bir diğer emlak konut projesi olan Spradon Quartz konut projesi için en düşük satış fiyatı 320 bin lira olarak belirlenmiş durumda. Haber Kaynağı: Emlak365.comYorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@