7 günlük süresi var! Garanti Bankası'ndan 6 ay taksitle borç para faiz masraf komisyon yok

Garanti Bankası tarafından başlatılan faizsiz nakit avans programı ile müşteriler 5.000 TL avans kullanabilecek, 6 ay vade ile faizsiz ödeyebilecekler. Acil para ihtiyacı olanlar için o fırsatlar.

Finans 24.05.2022 - 12:36 24.05.2022 - 12:53 Mustafa Karagöz

Garanti BBVA 31 Mayıs tarihine kadar, 7 günlük süre içerisinde başvuru yapacak olan ve banka müşterisi olacak vatandaşlara nakit avans sağlayacak. Faiz, komisyon ek ücret ödemesi olmadan sağlanacak nakit avans için banka 6 ay vadeli ödeme planı oluşturacak. Mayıs ayı sonunda nakit ihtiyacı olanlar için adeta borç para niteliğinde olacak kampanya için ise online başvuru yapmak gerekiyor. İşte kredi paketine nasıl başvuru yapılacağına dair Garanti BBVA'dan yapılan açıklama ve kampanyanın detayları. 

5.000 TL FAİZSİZ, KOMİSYONSUZ NAKİT AVANS

Bankaların yeni dönem kampanyalarından en popüler olanı, online işlemler ile müşteri olanlara sağlanan faizsiz nakit avans. İlk olarak bahar aylarında başlayan ve birçok bankanın dahil olduğu kampanyalar Mayıs ayı itibariyle azalmıştı. Bu dönemde nakit avans ihtiyacı olanlar için de müjdeli haber Garanti BBVA'dan geldi. Banka resmi sitesinden yayımladığı duyuru ile 5.000 TL nakit avans vereceğini açıkladı. 

Kimler Kullanabilecek?

Faizsiz komisyonsuz masrafsız nakit avans kullanımı henüz Garanti BBVA müşterisi olmayanlar için geçerlidir. 

İlk defa Garanti BBVA müşterisi olacak, müşteri olma sürecisini online olarak tamamlayacak olanlar için banka faizsiz kredi yada taksitli nakit avans verecek. 5.000 TL limitle sağlanacak olan ihtiyaç kredisi için Garanti BBVA en fazla 6 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Üstüne basarak belirttiğimiz gibi kullanılan 5.000 TL kredi olduğu şekilde ek bir ödeme olmadan geri ödenecek. 

BANKADAN AÇIKLAMA VAR

Ay sonuna kadar başvuru toplayacak olan Garanti BBVA kimlerin hangi koşullar ile taksitli nakit avans kullanabileceğine ilişkin açıklamada bulundu. Kampanyanın özelliklerini aktaran banka kullanım şartlarını bildirdi.

Garanti BBVA kampanyaya dair "Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz." bilgilerini verdi. 

Müşteriler paketten yararlanmak için...

Online olarak Garanti BBVA müşterisi olmak için başvuru yapacaklar. Bu aşamada kredi kartı da talep edecekler. Kredi kartı için onay çıktığı anda mobil uygulama veya diğer yöntemler ile 5.000 TL faizsiz kredi işlemlerini başlatacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@