7 Milyon Liralık Lüks Evini Satan Master Cheff Güzide Mertcan Nereye Taşındı?

Ekranların en çok sevilen yarışma programları arasında yer alan Master Cheff yarışması ile adını duyuran Güzide Mertcan son dörde kalması kadar 7 milyon liralık lüks evi ile de uzun süre gündemde kalmıştı.

EMLAK MAGAZİN 23.01.2020 - 23:00 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Ekranların en çok sevilen yarışma programları arasında yer alan Master Cheff yarışması ile adını duyuran Güzide Mertcan son dörde kalması kadar 7 milyon liralık lüks evi ile de uzun süre gündemde kalmıştı.

Adını katıldığı yarışma programı ile duyuran Master Cheff Güzide Mertcan yarışma boyunce yemekleri kadar lüks evi ile de konuşulmuştu. MASTER CHEFF GÜZİDE 7 MİLYON LİRALIK VİLLASINI SATTI! You Tube kanalı üzerinden bir video yayımlayan Master Cheff Güzide lüks evlerini sattıklarını belirterek "Evi sattık. Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim. Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev!' dedi. Evin satıldığına üzülüp üzülmediğinin sorulması üzerine ise Güzide Mertcan ''Keşke satmasaydı' demeyeceğim, biz bu evde 4 – 4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim" dedi. EVİNİ SATAN MASTER CHEFF GÜZİDE MERTCAN NEREYE TAŞINACAK?Kendilerine artık daha küçük bir yaşam alanı oluşturmak istediklerini belirten Mertcan ''Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya tanışmayı düşünüyoruz" dedi. Ev eşyaları hakkında da bilgi veren Mertcan "Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. ‘En sade şekilde nasıl yaşarız’ diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz" diyerek son yaşananları özetledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@