7 Yaşına Kadar İkinci El Araçlarda 3 Ay Ödemesiz Dönem Fırsatı Duyuruldu! Devlet Bankasından Taşıt Kredisi Desteği!

Halkbank taşıt kredilerinde avantalı oranlarını duyurdu! Sıfır veya ikinci el için taşıt kredisi kullanacaklara 3 ay erteleme fırsatı sunuluyor! İşte detaylar…

Finans 27.04.2022 - 13:37 27.04.2022 - 13:39 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası tarafından araç sahibi olmak isteyenlere en uygun kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları, 3 aya kadar erteleme seçenekleri ve uygun vadeler ile ister 0 km ister 2. el araçlar için kredi kullandırılması hedefleniyor. Üstelik 7 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için bu fırsatlar geçerli olacak.

7 Yaşına Kadar İkinci El Araçlarda Kredi Fırsatı!

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında 7 yaşını geçmeyen 2. el araçlarda avantajlı kredi seçenekleri sunuluyor. İsteyen herkesin kredisini şimdi alıp dilerse 3 ay sonra ödemesinin de sağlandığı esnek ödeme planları sayesinde vatandaşların rahatça araç sahibi olması hedefleniyor. Bilhassa son yıllarda ciddi bir artış yaşanan otomobil piyasalarında vatandaşların rahatça araç sahibi olmaları için cazip teklifler sunulacak.

3 Aya Kadar Erteleme İmkanı Verilecek!

halkbank konut kredisi-16

Halkbank taşıt kredisi ile sıfır veya ikinci el araçlar için kredi kullanacak kişilere 3 aya kadar erteleme seçenekleri ve 48 aya kadar vade imkanları sunulacak. Bütçelerine göre vatandaşların esnek ödeme seçeneklerinden de yararlanarak rahat bir ödeme dönemi geçirmesi de sağlanacak. Bu sayede vatandaşların rahatça araç sahibi olmaları hedefleniyor.

1.599 TL Taksit Ödeyerek Taşıt Sahibi Olabilirsiniz!

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile 48 ay vadede yüzde 1,59’den sunulan sıfır km taşıt kredisi için aylık taksi oranı 1.599 TL olarak belirlenmiştir. Örnek ödeme tablosuna göre 50.000 TL kredi talep eden kişiler için en uygun geri ödeme oranları sunuluyor. 7 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda ise Halkbank taşıt kredisi kapsamında yüzde 1,61 faiz oranları ile 48 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Bu sayede ikinci el araç sahibi olmak isteyenlerin tercih edecekleri kredi ile aylık 1.607 TL taksit ödemesi yapılarak araç sahibi olunması mümkün hale gelecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@