7.000 TL İndirim, 50 Bin TL Kredi Desteği, 180 Gün Tek Kuruş Ödemek Yok! Hyundai i20 İçin Son Gün Avantajı!

Otomobil sahibi olmak isteyenlere Hyundai firması tarafından Haziran ayına özel imkanlar veriliyor. Hyundai’nin i20 model otomobili için 7.000 TL indirimde son gün...

7.000 TL İndirim, 50 Bin TL Kredi Desteği, 180 Gün Tek Kuruş Ödemek Yok! Hyundai i20 İçin Son Gün Avantajı!

Otomobil sahibi olmak isteyenler araba kampanyaları arasında mekik dokumaya devam ediyorlar. Firmalar araba kampanyaları ile oldukça avantajlı teklifleri müşterilere yaparken bu imkanı değerlendirenler ise daha kolay şartlar altyında sıfır kilometre araç sahibi oluyorlar. Hyundai firması tarafından uygulamaya sokulan araba kampanyalarında ise son güne girildi. Bugün Hyundai i20 model otomobil satın alanlar hem kazançlı çıkıyorlar hem de 180 gün sonra ödemeye başlayacakları kredi desteğinden yararlanabiliyorlar.

HYUNDAİ i20 İÇİN 7.000 TL İNDİRİM KAMPANYASI

Hyundai i20 model sıfır kilometre otomobil için firma 7.000 TL indirim yapılacağını açıkladı. Müşteriler bu otomobili satın almak için herhangi bir yetkili Hyundai satıcısına gittiklerinde bu indirim imkanından yararlanabilecekler. İndirimli Hyundai i20 model sıfır kilometre araç almak isteyenler son fırsat gününü değerlendirmeleri gerekiyor. Bugün bu fırsatı kullanmayanlar 7.000 TL indirim haklarını kaybedecekler.

50 BİN TL KREDİ DESTEĞİ VERİLİYOR

Hyundai i20 için müşterilere sağlanan imkanlar sadece indirim ile kalmıyor. Müşterilere firma tarafından 50 Bin TL de kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli olarak kullanılabilen bu kredi desteğinde aylık faiz oranının yüzde 0,99 olduğu bildirildi. Şu anda herhangi bir bankadan yüzde 0,99 faizle taşıt kredisi kullanmanın imkanı bulunmuyor. Bundan dolayı 50 Bin TL kredi desteğinin çok özel bir avantaj olduğu değerlendirmeleri yapılıyor.

180 GÜN TEK KURUŞ ÖDEMEK YOK!

Hyundai i20 satın almak isteyen müşterilere verilen kredi desteğinin en önemli avantajlarından birisi de 180 gün boyunca herhangi bir ödeme yapılmayışı oluyor. Müşteriler kullandıkları kredi için ödemelere 180 gün sonra başlayacaklar. Bu süreçte krediden dolayı herhangi bir ödeme yapılmasına gerek yok. 180 gün sonra ise müşteriler kullandıkları kredinin borcunu aydan aya taksitler halinde ödeyecekler. Ekonomik koşullar dikkate alındığında bu kredi desteğinden faydalanmanın 180 gün avantajından dolayı büyük önemi var. 180 gün sonra kullanılan bu kredinin taksitlerinin reel görünümü oldukça düşük olacak. 6 ay önce 3.000 TL’nin bugünkü değeri karşılaştırması yapılınca verilen desteğin avantajı daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Emlak365.com