72 İlde 5 Bin 538 Hazine Arazileri Listesi Yayımlandı: Arsa, Tarla, Bağ, Bahçe! Milli Emlak 800 Liraya Satışa Çıkıyor

Hazine arazilerinin satışı tüm hızı ile devam ediyor. Milli Emlak'tan satılık bahçe ve arsalar, bağ, tarla ilanları için 79 ilde yer alan 5 bin 538 ilan yayımlandı. Milli Emlak hazine arazileri satışı

72 İlde 5 Bin 538 Hazine Arazileri Listesi Yayımlandı: Arsa, Tarla, Bağ, Bahçe! Milli Emlak 800 Liraya Satışa Çıkıyor

Pandemi döneminde fiyatları rekor üzerine rekor kıran ve yatırımcıların yeni gözdesi haline gelen arsa, tarla ve bahçe ilanları için Milli Emlak beklenen ilanlarını yayımladı. Milli Emlak Hazine Arazileri satışları için beklenen Aralık ayı güncellemesini yaptı. Türkiye'nin 79 ilinde yer alan 5 bin 538 ilan satışa hazırlanırken 768 ilan ise satışa sunuldu.

Milli Emlak arsa satışı için sunduğu sudan ucuz fiyatlarla dikkat çekerken aynı zamanda tarla, bağ, bahçe, kagir ev, lojman, fındık bahçesi, çalılık, bahçeli kargir ev gibi ilanları ile de ilgi görmeye devam ediyor. Piyasa fiyatının yarısının bile altına satılan hazine taşınmazları için ise vatandaşın ilgisi katlanarak artıyor.

MİLLİ EMLAK HAZİNE ARAZİLERİ SATIŞI: MİLLİ EMLAK ARSA SATIŞI DEVAM EDİYOR!

Hazine taşınmazlarının satışı konusunda Milli Emlak yeni ilanlarını duyurmaya devam ederken Aralık ayına özel olarak en düüşk satış fiyatı 700 liradan başlayan fiyatlarla satışlar başladı. Kütahya Milli Emlak arsa satışı ilanı için fiyat 700 lira olarak duyurulurken Ankara Polatlı arsa satışı için ise fiyat 1.550 TL olarak belirlendi.

milli emlak arazi satışı

Arsaların metrekareleri büyüdükçe fiyatlar artarken Konya'da satılık arsa arayanlar için fiyatlar 2 bin 750 liradan başlarken Afyon satılık arsa fiyatı ise 300 metrekare büyüklüğe sahip arsa için 4 bin 600 TL olarak belirlendi.

milli emlak bağ satışı

MİLLİ EMLAK SATILIK BAĞ İLANLARI YAYIMLANDI: 478,68 M2 BAĞ SADECE 800 LİRAYA SATILIYOR!

Milli Emlak satılık hazine arazileri kadar bağ ilanları da düşük fiyatları ile dikkat çekti. Kütahya Simav'da bulunan 478,68 m2 büyüküğe sahip olan bağ sadece 800 liralık fiyat ile satışa sunuldu.

milli emlak bahçe satışı

MİLLİ EMLAK SATILIK BAHÇE İLANLARI: 734 M2 BAHÇE, SADECE 10.300 TL!

Pandemi sonrasında satılık bahçe ilanları cep yakarken Milli Emlak Ankara satılık bahçe ilanları için en düşük fiyatını 10 bin 300 TL olarak belirledi. Bursa satılık bahçe fiyatı ise 2 bin TL ile en düşük fiyatlı satış ilanı oldu.

milli emlak satılık fındık bahçesi

MİLLİ EMLAK'TAN SATILIK FINDIK BAHÇESİ İLANLARI!

Fındık bahçesi almak istiyorum diyen kişiler için Milli Emlak fındık bahçesi satış ilanları yayımlandı. 261 m2 fındık bahçesi 3 bin 500 TL fiyatla satışa sunuldu.

MİLLİ EMLAK'TAN NASIL HAZİNE ARAZİSİ, ARSA, TARLA, BAĞ, BAHÇE ALINIR?

Milli Emlak hazine taşınmazları satışı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup her ilan için başvurular belirtilen tarihlerde ihale düzenlenerek yapılır. İlanların tümünde ihale tarihi, ihale saati ve satış için yetkili olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İl / İlçe Müdürlüğü irtibat bilgilerine yer verilmektedir.

SONRAKİ HABER