75 Bin TL, 100 Bin TL, 125 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekilse Vakıfbank'a Aylık Kaç TL Taksit Ödeniyor?

İhtiyaç kredisi çekerek ekonomik sorunların bertaraf edilmesi bir trend haline geldi. Vakıfbank 75 Bin TL, 100 Bin TL, 125 Bin TL ihtiyaç kredisini aylık kaç TL taksitlerle müşterilerine veriyor?

75 Bin TL, 100 Bin TL, 125 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekilse Vakıfbank'a Aylık Kaç TL Taksit Ödeniyor?

Ekonomik koşullar gün geçtikçe zorlaşırken vatandaşların bütçelerindeki açıklar da büyümeye devam ediyor. Bu bütçe sorununun geçici çözümü ise bankalardan kullanılan ihtiyaç kredilerinden geçiyor. İhtiyaç kredisi çekmek için karar veren vatandaşların bu kararlarında belirleyici olan unsur ise kredi maliyetleri oluyor. Vakıfbank da düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bir banka olarak müşterilere önemli imkanlar sağlıyor. Peki Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi hangi koşullarda çekilebiliyor?

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KOŞULLARI!

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere bazı koşulları sunduğu açıklandı. Buna göre müşterilere azami vade süreleri konusunda bazı kısıtlamalar uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kada rolan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile kullanılabilirken 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredilerine en fazla 24 ay vade yapılabiliyor.

İhtiyaç kredisi çekmek için Vakıfbank'ı tercih eden müşterilere banka aylık yüzde 1,91 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu kredi faizi şu anda bankacılık piyasasındaki ortalama ihtiyaç kredisi faizlerinin altında yer alıyor. Bundan dolayı Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekenler kazançlı çıkıyorlar.

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi çeken müşterilere sağladığı bir imkan da 3 ay taksit erteleme oluyor. Müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredilerinin taksitlerini ilk 3 ay erteleyebiliyorlar. Ödemesiz geçen 3 aylık süre toplam kredi vadesinden düşülüyor.

75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-1

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru yapan müşterilere banka aylık yüzde 1,91 faizle ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi Vakıfbank'tan aylık 4.097 TL taksitle çekilebiliyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 98.346 TL olarak açıklandı.

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

100 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Vakıfbank'tan 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler yapılan kredi hesaplamalarına göre aylık 5.463 TL kredi taksiti ödüyorlar. 2 yıl boyunca devam edecek olan bu ödemelerin toplamı ise 131.127 TL olarak açıklandı.

125 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

125 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Vakıfbank yüksek limitli ihtiyaç kredisi imkanı da sağlıyor. 24 ay vadeli 125 Bin TL ihtiyaç kredisi 6.802 TL taksitle müşterilere veriliyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 163.253 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com