750 TL Peşin! Maaşı Olanlara Ziraat Bankası Tek SMS'le Verecek

Ziraat Bankası maaş müşterilerine sağladığı avantajlarla öne çıkan bankalardan birisi. Banka son kampanyası kapsamında müşterilerine hem promosyon ödemesi yapağını hemde ucuz kredi vereceğini duyurdu.

Finans 27.10.2021 - 10:48 27.10.2021 - 10:48 Mustafa KARAGÖZ

Emekli maaşı olan ve her ay düzenli ödeme alan vatandaşların banka müşterisi olmaları, tüm bankalar adına çok değerli. 

Ziraat Bankası bu kapsamda diğer bankalardan önde. Türkiye'de en fazla emekli maaş müşterisi olan bankaların başında yer alan Ziraat Bankası, kendisini tercih eden emeklilere özel olanaklar sağlıyor. 

750 TL'Yİ HEMEN ÖDEYECEK EK KOŞUL İSTEMİYOR

Ek koşul olmadan promosyon ödemesi yapan Ziraat Bankası, standart başvuru işlemlerinin yerine getirilmesini yeterli buluyor. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alacak olan vatandaşlar başvurularını yapmalarının ardından 3 yıllık taahhüt istiyor. 3 yıl maaşını Ziraat Bankası'ndan almayı kabul edenlere banka hemen promosyon ödemesi yapıyor. 

Ödeme tutarları en az 500 TL en fazla ise 750 TL oluyor. Ancak çoğu emekli maaş tutarlarına göre 625 TL ödeme alıyorlar. Bankanın web sitesinden ilan edilen ödeme tablosu şöyle;

Ziraat Bankası'nın Açıklaması

"SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca; 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL, 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır."

PROMOSYON BAŞVURULARI SMS, MOBİL, İNTERNET BANKACILIĞI YADA ŞUBELERDEN YAPILABİLİR?

Emekli olan ve halen promosyon almayanlar başvurularını Ziraat Bankası'na yapabilecekler. 

İlk tercih Ziraat Bankası şubeleri olurken banka müşterilerine internet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinde de başvuru kabul etmektedir. İsteyenler bankaya SMS göndererek promosyon başvuru yapabilirler. 

Banka şubelerinden yapılacak 500 TL, 625 TL, 750 TL promosyon başvurularında kimlik yeterli. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@