750 TL Taksit Ödeyerek İş Bankası'ndan Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilebiliyor?

İhtiyaç kredisi maliyetleri en çok merak edilen bankalardan birisi de İş bankası oluyor. İş Bankası ayda 750 TL taksit ödeyenlere ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Finans 25.04.2022 - 03:04 25.04.2022 - 03:05 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin en çok başvuru yaptıkları bankalar listesinde ilk sıralarda gelen İş Bankası müşterilerini finansal olarak desteklemeyi sürdürüyor. Nakit ihtiyaçları için İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler karşılaşacakları maliyetleri araştırıyorlar. İş Bankası hangi maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor? İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanırkan hangi koşullar eşliğinde nakit desteği veriliyor? 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

İş bankası'Ndan ihtiyça kredisi çekmek isteyen müşterilere 36 aya kadar vade yapılıyor. Ancak bu vade kullanılan ihtiyaç kredisinin miktarına göre değişebiliyor. Müşteriler eğer 50 Bin TL'nin üzerinde limitlerde ihtiyaç kredisi çekmek isterlerse en fazla 24 ay vade imkanından yarlanabiliyorlar. Lakin talep edilen ihtiyaç kredisi 50 Bin TL ve altındaysa o zaman müşterilerin bu ihtiyaç kredileri azami 36 ay ile vadelendirilebiliyor. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İş Bankası ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı da merak ediliyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşterilere aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. Diğer bankaların kredi faizleri ile karşılaştırıldığında bu faiz oranının makul olduğu değerlendirmesi yapılıyor. Müşteriler piyasa ortalamasının altında bir faiz oranı ile İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Özellikle özel bankaların büyük çoğunluğu aylık yüzde 2'nin üzerinde kredi faizi ile ihtiyaç kredisi veriyorlar. 

ÖDEME KOLAYLIKLARI SAĞLANIYOR

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere bazı ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Müşteriler kendi bütçelerine ve gelir akışlarına göre bir ödeme planı tercih edebiliyorlar. Bu şekilde kullanılan kredi için geri ödemeler düzenli olarak yapılabiliyor. Sorunlu kredi oluşması da engellenerek müşterilerin ciddi maddi kayıplarla karşılaşması engellenmiş oluyor. 

AYDA 750 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR?

iş bankası ihtiyaç kredisi-12

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli kredi hesaplamasına göre ayda 750 TL kredi taksiti ödeyerek İş Bankası'ndan 18 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 27 Bin TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@