77 Yaşındaki Japon Emlak Kralı Cinayete Kurban Gitti, 25 Yaşındaki Eşi Gözaltına Alındı!

Japonyalı milyarder iş adamı Kosuke Nozaki sır dolu bir cinayete kurban gitti. Ülkesinde emlak kralı olarak tanınan iş adamı renkli aşk hayatı, binden fazla sevgilisi olduğu iddiaları ve kadınlar için aylık 20 milyon sterlin harcama yaptığı haberleri ile magazin basını tarafından yakından takip ediliyordu.

77 Yaşındaki Japon Emlak Kralı Cinayete Kurban Gitti, 25 Yaşındaki Eşi Gözaltına Alındı!

Japonya'nın en zengin insanları arasında yer alan ve ülkesinde yapmış olduğu gayrimenkul yatırımları nedeni ile emlak kralı olarak anılan Kosuke Nozaki sır dolu bir cinayete kurban gitti.

Ülkesinde sık sık magazin basınına sevgilileri, beraber olduğu kadınlara aylık 20 milyon sterlin harcama yaptığı iddiaları ile haber olan Kosuke Nozaki hayatını kaybetti. Yapılan ilk incelemede iş adamının doğal yollarla ölmediği ve cinayete kurban gittiği belirlendi.

JAPON EMLAK KRALI ZEHİRLENDİ, KENDİSİNDEN 52 YAŞ KÜÇÜK EŞİ GÖZALTINA ALINDI!

Japonya'da renkli aşk hayatı nedeni ile Don Juan olarak isimlendirilen Kosuke Nozaki hayatını kaybetti. 77 yaşında hayatını kaybeden iş adamı için yapılan otopside ölümünün doğal yollarla değil zehirle meydana geldiğinin anlaşılması üzerine kendisinden tam 52 yaş küçük eşi gözaltına alındı.

25 yaşındaki Saki Sudo eşini öldürmek suçlaması ile gözaltına alınırken genç kadının internet arama geçmişinde eşinin ölümünde kullanılan zehirlere yönelik arama yaptığı, bu maddelere nasıl erişebileceğini araştırdığını belirledi. Yapılan otopside 77 yaşındaki emlak kralının vücudunda herhangi bir iğne izi tespit edilemezken bu nedenle zehrin iş adamının yiyeceğine ya da içeceğine atılmış olabileceği ihtimali araştırılmaya başlandı.

Cinayet haberi Japonya'da geniş yankı bulurken iş adamının sahip olduğu servetin de akıbeti merak konusu oldu. Japonya'nın en zengin isimleri arasında yer alan ve sahip olduğu servetin büyük bir bölümünü emlak yatırımı ile değerlendiren iş adamı ülkesinde bu nedenle emlak kralı olarak anılıyordu.