7.8 Milyon Dolar Ödeyen Alır! Rihanna Süper Lüks Malikanesini Satıyor

Dünyanın en ünlü şarkıcıları arasında yer alan Rihanna Hollywood Hills'te yer alan süper lüks malikanesini satışa çıkardı. Rihanna'nın evi satışta!

Emlak Magazin 22.09.2021 - 13:00 22.09.2021 - 13:04 Gülcan Özer

Dünyanın en çok kazanan sanatçıları arasında yer alan Rihanna Hollywood Hills'te yer alan dillere destan güzellikteki süper lüks malikanesini satışa çıkardı. Son dönemde yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından söz ettiren Rihanna adını yeni bir gayrimenkul yatırımı ile duyurdu. 

Ünlü sanatçı satışa çıkarmış olduğu mülkünü 2017 senesinde 6,8 milyon dolar ödeme yaparak satın almıştı. Malikanesini kendi zevkine göre dizayn ettiren Rihanna o dönem yapmış olduğu dekorasyon harcamaları ile adından söz ettirmişti. 

RİHANNA 35 BİN DOLAR KİRADAN VAZGEÇTİ! 

Pop müziğin kraliçesi olarak kabul edilen ve dünya genelinde kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturmay ıbaşaran Rihanna melekler şehrindeki evini satmaya karar verdi. Los Angeles'in ünlüler tarafından en çok tercih edilen bölgeleri arasında gösterilen Hollywood Hilss'te yer alan malikanesini 6,8 milyon dolar ödeyerek 2017 senesinde satın aldığı evini 7,8 milyon dolara satışa çıkardı. 

rihanna-evi

Ünlü şarkıcı evini uzun süre önce boşaltmış ve kiraya vermişti. Rihanna'nın evini 35 bin dolara kiraya verdiği biliniyordu. Evini yeni bir emlak yatırımı yapmak için satışa çıkardığı belirtilen Rihanna'nın bu satıştan elde edeceği gelirle daha büyük bir ev alacağı konuşuluyor. 

Emlak yatırımı için Los Angeles bölgesini tercih eden Rihanna bu bölgeden 4 malikane daha satın almıştı. 6 yatak odası ve 8 banyosu olan malikaneyi satın almak isteyen kişinin 7.8 milyon dolar ödemesi gerekecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@