8. İnşaat ve Konut Konferansı Hangi Tarihte, Nerede Düzenlenecek?

Bu sene sekizinci kez düzenlenecek olan 8. İnşaat ve Konut Konferansı için geri sayım başladı! Türkiye'nin en önemli inşaat konferansları arasında yer alan etkinlik için tarih ve program açıklandı!

Emlak Haberleri 27.11.2019 - 09:46 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Bu sene sekizinci kez düzenlenecek olan 8. İnşaat ve Konut Konferansı için geri sayım başladı! Türkiye'nin en önemli inşaat konferansları arasında yer alan etkinlik için tarih ve program açıklandı!

İlk olarak 2012 yılında kapılarını açan İnşaat ve Konut Konferansı 8. kez kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en önemli konferansları arasında gösterilen ve sektörün en önemli isimlerini, şirket sahiplerini ve üst düzey profesyonelleri bir araya getiren etkinlikte geri sayım başladı! 8. İnşaat ve Konut Konferansı Hangi Tarihte Gerçekleştirilecek?Sektörün en seçkin etkinliği olarak gösterilen 8. İnşaat ve Konut Konferansı 14 Ocak 2020 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açacak. 8. İnşaat ve Konut Konferansı Nerede Düzenlenecek?Yapılacak olan organizasyon inşaat ve konut sektörünün kalbi olarak kabul edilen İstanbul'da Sheraton Grand Hotel İstanbul Ataşehir adresinde gerçekleştirilecek. Türk inşaat sektörünün ülke ekonomisindeki rolüne değinen İnşaat ve Konut Konferansı organizatörü Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz, “Ülke ekonomisindeki yeri ve önemi her geçen yıl artan Türk inşaat sektörünün dinamizminden aldığımız güçle 8 yıldır düzenlediğimiz konferans, bugün artık sektöre katkısı yadsınamayacak ve heyecanla beklenen buluşmaya dönüştü.Her yıl artan katılımla sektöre yön çizen konferansımıza bu yıl da büyük ilgi var. Yine birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları ağırlayacağız. İnşaat sektörüyle ilgili yatırımcı, uygulayıcı ve tüm karar vericileri bir araya getirerek işbirliği fırsatlarına ve bilgi alışverişine zemin oluşturmayı hedefliyoruz" diyerek herkesi etkinliğe davet etti. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@