81 İlde 35 Bin Gayrimenkul Satışta! Ziraat Bankası'ndan 176 M2 Bahçeli Müstakil Ev 4 Bin TL Peşin, 60 Ay 894 TL Taksitle

Bankalardan satılık gayrimenkuller fiyatları düştü! Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri, taş ev ve müstakil ev ilanları düşük fiyatla satışta!

Emlak Haberleri 12.10.2021 - 16:53 12.10.2021 - 16:53 Gülcan Özer

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlarda 81 ilde 35 bin gayrimenkul satışa sunulurken hem düşük fiyatlar hem de bu fiyatlara ek olarak dosya masrafsız, ekspertiz ücretsiz konut kredisi desteği müjdesi geldi! 

Türkiye'nin en büyük bankası olan ve devlet bankası statüsünde hizmet veren Ziraat Bankası icradan satılık apartman dairesi, dükkan, işyeri, arsa, müstakil ev, köy evleri, fındık bahçesi, tarla ve villa gibi çok sayıda ilanı Ekim ayı güncellemesi sorası cazip fiyatlarla satışa sundu. Verilen ilanlar üzerinden ev alan kişiler aynı zamanda isterlerse en uygun konut kredisi faiz oranı olan yüzde 1.37 oranı ile 120 ay vadeli kredi desteğinden de yararlanabilecek. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI EKİM 2021!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan güncelleme ile Ekim ayına özel olarak Türkiye'nin 81 ilinde yer alan 35 bin gayrimenkul satışa sunuldu. Ev sahibi olmak, arsa yatırımı yapmak ya da dükkan satın almak isteyen kişilere cazip seçeneklerin sunuldu ilanlarda özellikle de bahçeli müstakil ev ve köy evleri için verilen düşük fiyatlar dikkat çekti. 

ziraat-bankası-176-m2-ev-ilanı

ZİRAAT BANKASI MÜSTAKİL EV İLANI: 176 M2 EV 40 BİN 500 TL FİYATLA SATIŞTA! 

Ev sahibi olmak isteyenlerin yakından takip ettiği Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanlarında en düşük fiyatlı olanlardan biride Kütahya Tavşanlı Emirler Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 176 m2 büyüklüğe sahip olan ev için talep edilen 40 bin 500 TL oldu. Yine Kahramanmaraş Elbistan Küçükyalpak mahallesinde yer alan 107 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli ev için ise 40 bin 500 TL talep edildi. 

ziraat-konut-kredisi-hesaplama-tablosu-gayrimenkul-ilanı

ZİRAAT BANKASI EN UYGUN KONUT KREDİSİ: 4 BİN TL PEŞİN, 60 AY VADELİ  896 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLUN! 

Satışa sunulan 40 bin 500 TL konutu almak isteyen kişiler yüzde 10 konut peşinatı mecburiyeti nedeni ile 4 bin TL nakit ödeme yaparken geriye kalan 36 bin 500 TL tutarını 60 ay vadeli konut kredisi çekmeleri durumunda aylık 896 lira taksit ödeyecekler. 

ziraat-bankası-ilanları

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK EV NASIL ALINIR, GAYRİMENKUL İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup ilanları görüntülemek için TIKLAYINIZ...

Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda bankanın resmi sitesi üzerinen ilanları görüntüleyebilir, sağ üst köşede yer alan yardım butonunu tıklayarak merak ettiğiniz soruların yanıtlarını edinebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@