83 Gündür Aranıyordu: Gayrimenkul Zengini Kerziban Keskin Vahşi Cinayete Kurban Gitti!

Antalya Serik'te 83 gündür aranan Kerziban Keskin'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Cinayetin detayları ise kan dondurdu.

Gündem 21.01.2022 - 10:35 21.01.2022 - 10:35 Büşra Uluşen

Konya'da ikamet eden Kerziban Keskin, Ekim 2021'de Antalya'nın Serik ilçesindeki arkadaşının yanına geldi. 3 çocuk annesi olan Kerziban Keskin, Serik'e geldikten 25 gün sonra bir anda ortadan kayboldu. Annelerinden haber alamayan 3 çocuğu, anneleri için kayıp başvurusu yaptı. 

Kerziban Serik'in oğlu, babasından, dedesinden ve diğer eşlerinden annesine birçok gayrimenkulün miras kaldığını, bu nednele annesinin malları için öldürülmüş olabileceğini söyledi. Annesinin son olarak Alanya'da biriyle evlendiğini ve bu evlilikten kendisine gayrimenkullar kaldığını söyleyen oğlu, annesinin Serik'te yanında kaldığı arkadaşı ve onun erkek arkadaşı tarafından annesine zarar verildiğini düşündüğünü iddia etti. 

KASIM AYINDAN BERİ ANNESİNE ULAŞAMADI

Annesiyle son kez telefonda konuşan ve o tarihten sonra telefonuna 3 kasımda annesinden mesaj geldiğini söyleyen oğlu, mesaj metninde '' Oğlum ben biraz gecikeceğim. İşlerim uzadı burada '' yazdığı ancak annesinin mesaj atmayı bilmediğini söyledi. Mesajın annesini arkadaşı H.D'den geldiğinden şüphelenen oğlu, annesinden bir daha haber alamadıklarını söyledi. 

kerziban keskin cinayeti

'' ANNENİZ BİRİYLE EVLENDİ, BALAYINA GİTTİ ''

Kerziban Kesin'in çocukları annelerinin arkadaşı H.D'ye ulaştı ancak aldıkları cevap karşısında şok oldular. H.D, 'Annenin biriyle evlendi. Balayına gitti, kısa süre sonra gelecek' diyerek çocuklarını oyaladı ve Kerziban Keskin'e 50 bin lira kredi çektirdiği öğrenildi. 

Konunun işlendiği televizyon programına bağlanan H.D, Kerziban Kesin'in kendisini evladı gibi sevdiğini söyleyerek talihsiz kadın hakkında ileri geri konuştu. Kesin'in bir adamla buluşacağını iddia eden H.D daha sonra, Kerziban Keskin'in kendinden büyük yaştaki erkeklerle evlenip mallarını alan bir dolandırıcı olduğunu söyledi. Kerziban'ın ölmediğini, 1-2 gün sonra evlendiği adamın parasını aldıktan sonra otaya çıkacağını ifade etti. 

CİNAYET İTİRAFI CANLI YAYINDAN HEMEN ÖNCE GELDİ

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu'nca soruşturma sürdürülürken, canlı yayına katılmak için stüdyoya gelen H.D'nin sevgilisi R.B, canlı yayından önce itirafta bulunacağını söyledi. 

kerziban keskin cinayeti2

İtirafta, Kerziban Keskin'in H.D tarafından boğularak öldürüldüğünü, ardından cesedi 2 gün evde beklettiklerini iddia eden R.B, ''Kerziban Kesin'in cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptık. Cesedi benzinle evin banyosunda yaktık. H.D ceset ortadan kalkmayınca parçalara ayırdı'' dedi. 

4 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA

Kan donduran cinayet itirafı sonrasıda Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul ve Antalya'da eş zamanlı operasyon düzenledi. R.B ve eşi İstanbul'da, H.D ile dini nikahla birlikte yaşadığı R.Ç ise Antalya'da gözaltına alındı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@