840 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Ev Almak İçin Kuyruk Oldular! Oyakkent 3 Silüet Projesi Nerede, Fiyatları Kaç TL?

İstanbul'da konut fiyatları katlanarak artmaya devam ederken vatandaş 840 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak için kuyruğa girdi! Oyakkent 3 Silüet Projesi için lansmanda başvuru rekoru!

Konut Projeleri 01.11.2021 - 16:55 01.11.2021 - 16:55 Gülcan Özer

Son dönemde Türkiye'de konut fiyatları tüm dünyada olduğu gibi büyük bir hızla yükselmeye devam ederken emlak sektörünün kalbinin attığı İstanbul'da da zam yağmuru yaşanmıştı. İstanbul'da ortalama konut fiyatları el yakmaya başlarken ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar Oyakkent 3 Silüet Projesi lansmanında kuyruğa girdi. 

Nitelikli konut projeleri arasında yer alan ve OYAK güvencesi ile inşa edilecek olan Oyakkent 3 Silüet Projesi hem Oyak üyeleri hem de vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Projenin lansman çalışması için yapılan duyuru sonrasında vatandaşlar projeden daire alabilmek için sabahın erken saatlerinde kuyruğa girdiler. Satış ofisi önünde yaşanan yoğunluk gün boyu sürdü. 

OYAKKENT 3 SİLÜET PROJESİ BAŞVURU REKORU KIRDI! 

Proje hakkında açıklama yapan Oyak İnşaat Genel Müdürü Mahmut Uyar, "Başakşehir'de 133 bin metrekare arsa alanı ve 357 bin metrekare inşaat alanına sahip projemizin lansmanına özel 840 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunmayı planladık. Her bütçeye uygun alternatifli ödeme planları sunduğumuz bu proje, sabah saatlerinden bu yana hem Oyak üyelerimiz ve vatandaşlarımız tarafından büyük bir ilgi gördü.

Biz de pandemi koşullarında iş sağlığı ve güvenliğini gözeterek projenin satışını erteleme kararı aldık. Üyelerimize de gönderdiğimiz mesaj ve web sitemizde yayınladığımız bilgi doğrultusunda ileri bir tarihte konutlarımızı tekrar satışa sunacağız" diyerek yoğun başvuru nedeni ile erteleme kararı aldıklarını duyurdu. OYAK güvencesi ile satışa sunulacak olan projenin 3 senede tamamlanması planlanırken konutların satış fiyatı için ise başlangıç rakamının 840 bin TL olacağı belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@