85 Bin Liraya 98 M2 Daire! Yeni Binada 3 Oda Bir Salon Akbank'ta İlanda

Akbank konut satış duyurusu kapsamında yeni bir daireyi listesine ekledi. 98 metrekare büyüklükteki daire 3 oda 1 salon tipinde 2. katta yeni binada. Daire için 85.000 TL fiyat belirlendi.

Emlak Haberleri 27.12.2021 - 15:02 27.12.2021 - 15:02 Mustafa Karagöz

Akbank gayrimenkul satış ilanında yeni bir duyuru bulunuyor. Konut satışı için yeni eklenen duyuruda, bankaya ait olan ve kredi kullanımına uygun bir daire ihale ile satılacak. Akbank'tan ev almak isteyeceklerin neler yapması gerektiğini ve satışa çıkarılan konutun özelliklerini emlak365.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

AKBANK'TAN SATILIK KONUT 

Akbank tarafından yayımlanan konut satış ilanında, ihaleye çıkarılacak olan dairenin Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesinde yer aldığı bildirildi. 

Yeni bina özelliğinde olan konutun Yahşihan İlçesinde Irmak Köyü Yeşilöz Mevkii Fi Yaka Bloklarında bulunduğu bildirildi. Tam hisseli satılacak konut için başvuru yapacak olanlar için ilk teklif fiyatı 85.000 TL olarak açıklandı. Konuta henüz ilk teklif verilmemiş durumda bu kapsamda konutu almak isteyenler ilk teklifi 85.000 TL olarak verebilirler. Konuta teklif verilmesi durumunda ise bir diğer müşteri 1.000 TL artırım ile ihale teklifini yükseltebilecek. Konutu almak isteyenler ihaleye katılacaklar. İhaleye katılım için ise Akbank'a 8.500 TL ödeme yapılması gerek. 

akbank konut 1 aralık 27

Konutun Özellikleri

Konutun özellikleri hakkında kısa bir açıklamada bulunan banka dairenin 98 metrekare büyüklükte olduğunu açıkladı. Konutun özelliklerine ilişkin ayrıca "5. kat, 21 numaralı bağımsız bölüm 98 m2 brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken 3 oda, salon, mutfak, banyo+ wc, antre ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Mesken bina girişine göre sağ ön tarafta yer almakta olup, güneybatı, güneydoğu cephelidir." bilgisi verildi. Konutun ısınma özellikleri ise merkezi sistem olarak açıklandı. 

Krediye Uygun 

Akbank'tan bu konutu almak isteyenler için ancak peşin ödeme durumu bulunmayanlar için kredi kullanımı mümkün. Müşteriler konutu alım aşamasında Akbank'a müracat ederek kredi faiz oranları ödeme bilgileri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. 

AKBANK'TAN SATILIK KONUT ALMAK İÇİN NE YAPMAK GERKİYOR?

Akbank'ın satışa çıkardığı konutu almak isteyenler eğer banka müşterisi değillerse ilk başvuru işlemlerini Akbank şubelerinden yapabilirler. İlk başvuruların ardından bankalar müşterilerinden geçici teminat bedelini ödemelerini isterler. Bu ödemeyi yaptıktan sonra konut için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru ardından ilk teklif fiyatında yada ilk teklif vermişse artırma tutarı ile yeni teklif verebilirsiniz. İhale sonunda en yüksek teklifi verene konut alma hakkı sağlanır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@