9 Şubat İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ziraat Bankası, İNG Bank, İş Bankası, TEB, Akbank

İhtiyaç kredisi faiz oranları düşürüldü mü? Bankaların ihtiyaç kredisi kullanımları için sundukları güncel oranlar yüzde kaç? 9 Şubat en düşük faizli, en ucuz, en uygun aylık taksitli kredi hangisi?

Finans 09.02.2022 - 11:05 09.02.2022 - 11:11 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi faiz oranları 9 Şubat Çarşamba günü yüze kaç bandında bulunuyor sorusu çok sayıda vatandaş tarafından araştırılıyor. Bankaların sunduğu faiz oranları yeni dönem kampanyaları araştırılıyor. Emlak365.com olarak bankaların tüm yeni oranlarını ve anlık faiz indirimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kredi oranlarına ilişkin hazırladığımız bu haberimizde de sizlere bankaların yeni gün ile birlikte sundukları kampanyalı oranları aktarıyoruz. 

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA İNDİRİM DUYURULARI

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için bankaların yeni dönem kredi paketleri faiz oranlarında büyük indirimler sunmasa da, bankaların yüksek faiz inadı kırıldı. Yüzde 2.00 faiz oranının üzerinde yer alan özel bankalar yavaş yavaş aşağıya doğru gelmeye başladılar. 3 banka müşterilerine kampanyalı kredi müjdesi verirken 3 devlet bankası da geniş bir faiz bant aralığında ihtiyaç kredisi sağlıyor. 

Devlet Bankalarını Tercih Edenler için

Devlet bankalarını tercih edenler için Ziraat Bankası'nın çalışan ve emekli kampanyası duyurulurken Halk Bankası'nın maaş müşterisi kampanyası ilan edildi. Vakıfbank ise standart paket üzerinden kredi sağlıyor. 

Ziraat Bankası özel çalışanlar ve memurlar için 25.000 TL limitle 1.55 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 

Halk Bankası maaş müşterilerine 50.000 TL limitli 1.55 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 

Vakıfbank ise yüzde 1.91 faiz oranıyla standart paket sunuyor. 

Özel Bankaları Araştıranlar için

Özel bankalarda QNB Finansbank, TEB ve İNG Bank kredi kampanyaları ile ön planda yer alıyorlar. 3 özel bankada müşterilerine kredi puanı üzerinden düşük faizle kredi sağlayacaklarını duyurdular. 

İNG Bank ilk defa müşteri olacaklara yüzde 1.59'dan başlayan faizle 20.000 TL limitle ihtiyaç kredisi verecek. 

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.85 olarak ilan edildi. 

QNB Finansbank ise müşterilerine yüzde 1.89'dan başlayan faizle yüksek limitle kredi sağlayacak. 

DÜŞÜK FAİZLE KREDİ KULLANIMI İÇİN

Düşük faizle kredi kullanma yollarını arayanlar için bankaların kredi risk puanına göre sunduğu özel paketler yer alıyor. Yüksek kredi puanına sahip olanlar için bankalar düşük faiz uyguluyorlar. Bunun dışında bankaların müşteriye özel kredi paketleri de bulunuyor. Son kampanyalardan birisi de ilk defa müşteri olacaklar için yada maaş müşterisi olanlar için duyuruldu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@