90 Gün Boyunca Sadece 0 TL Olarak Belirlendi! 100 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Oranları Yerle Bir Oldu!

Bayramdan önce hemen başvurularını bu bankalara yapanlar 90 gün boyunca hiçbir ödeme yapmayacak! 100 bin TL’ye kadar geri ödemesiz ihtiyaç kredisi duyuruldu…

Finans 27.04.2022 - 16:37 27.04.2022 - 16:39 Duygu Dilan Duman

Nakde ihtiyacı olan çok sayıda vatandaş için bayram öncesinde cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Birçok farklı alanda yaşadıkları ihtiyaçların giderilmesini sağlamak için banka ihtiyaç kredilerine yönelen vatandaşlar, düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile rahat bir ödeme planından yararlanabiliyor. İhtiyaçlarını karşılamak ve rahat bir ödeme planı üzerinden kredi ödemelerini gerçekleştirmek isteyenlere 3 aya varan erteleme imkanı ile kredi verilecek.

Bayram Öncesi Banklardan İhtiyaç Kredisi Hamlesi!

Bankaların ihtiyaç kredilerinde Ramazan Bayramına özel oranlar ve cazip kampanyalar sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları, 3 aya kadar erteleme avantajları ve esnek geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların rahat bir ödeme dönemi geçirmeleri sağlanmaktadır. Nakde sıkışan ve bayramda bu nakit sıkıntısı çekmeden, 3 ay sonra eline para geçtikçe taksit ödemelerini yapmak isteyenler için ihtiyaç kredisi kampanyaları en avantajlı oranlar ile sunuluyor.

CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli Düşük Faizli Kredi!

cepteteb-1

TEB’in avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları devam ediyor. Yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için 3 aya kadar ertelemeli şekilde kullanılabilecek. İhtiyaç kredisi faiz oranlarının tüm avantajlarından yerinden bile kalkmadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, 1.000 TL ile 100.000 TL arasında ihtiyaç kredisi başvurularını 36 ay vade imkanı ile CEPTETEB üzerinden yapabilmektedir. Ayrıca 90 gün boyunca hiçbir taksit ödemesi yapılmasına da gerek yok!

Akbank’tan Kredi Alanlar 3 Ay Sonra Ödemeye Başlıyor!

Akbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanacak vatandaşların kredi taksit geri ödemelerine 3 ay sonra başlamaları sağlanıyor. Üstelik Akbank’ın dijital kanallarını kullanarak vatandaşların en kısa sürede başvurularını yapmaları ve bayram öncesinde kredi fırsatlarından avantajlı şekilde yararlanmaları mümkündür. 36 ay vade ile kullandırılan kredi, en çok 92 güne kadar ertelenebilmektedir. Yüzde 2,44 faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kullanılabilir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@