96 Bin Liraya Temelden Anahtar Teslimi Prefabrik Villa Yapımı!

Ucuz prefabrik evler için verilen ilanlar yakından takip edilirken sahibinden ikinci el prefabrik ev arayan kişiler için yeni duyurular yayımlandı. Temelden anahtar teslimi prefabrik ev ilanları!

Emlak Haberleri 25.01.2022 - 16:20 25.01.2022 - 16:34 Gülcan Özer

Özellikle de pandemi döneminde artan talep patlaması sonrasında prefabrik evler gözde hale gelmiş ve artan talep ile beraber fiyatlarda yükselişe geçmişti. Süreçte 2.el prefabrik evler için düşük fiyatlar gelirken bazı üretici firmalarda fiyatları aşağıya çekerek anahtar teslim fiyatlar vermeye başladı. 

Ucuz prefabrik ev sahibi olmak isteyen kişilere sunulan farklı çok sayıda seçenek sunulurken kısa sürede tamamlanması ve daha düşük fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunulması neden ile tercih ediliyor. Prefabrik ev yapmak isteyen kişilere devlette ihtiyaç sahibi olması durumunda hibe para yardımı yapılıyor. 

SAHİBİNDEN SATILIK UCUZ PREFABRİK EV: TEMELDEN ANAHTAR TESLİM PREFABRİKE EV FİYATLARI KAÇ TL?

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için farklı seçenekler sunulurken son dönemde hobi bahçesi sahibi olmak isteyen kişilerin de sayılarının artması ile prefabrik ev satışları da patladı. Yaşanan yoğun talep patlaması ile konut fiyatları kadar prefabrik ev fiyatları da yükselişe geçmişti. Bu nedenle pek çok kişi ucuz sahibinden 2. el prefabrik ev fiyatı araştırmaya başladı. 

prefabrik ev ilanları 1

TEMELDEN ANAHTAR TESLİM PREFABRİK VİLLA YAPIMI! 

Sahibinden ucuz 2. el prefabrik ev arayan kişiler için internet siteleri üzerinden satış ilanları yayımlanırken anahtar teslim iş yapan firmalarda fiyatlarını aşağıya çekti. Bazı firmalar piyasa fiyatının son derece altına satış yaparken prefabrik ev üretimi yapan firmaların en büyük avantajı anahtar teslim satış yapmaları olarak öne çıkıyor. 

prefabrik ev ilanları 2

Bu firmalar sizin gösterdiğiniz arsa üzerine beğendiğiniz evi getirip kuruyorlar. Yani tüm bağlantıları kendileri yapıyor. Prefabrik evin alt yapısı, elektrik bağlantısı ve su bağlantısı gibi fiyatlarda bazı firmaların fiyatlarına dahil ediliyor. Yani isteyen kişiler anahtar teslim fiyatı ile başka hiçbir işlem yapmadan evlerine sahip olabiliyor. 

barınma yardımı 2022

PREFABRİK EV HİBE DESTEĞİ 2022! DEVLETTEN PREFABRİK EV DESTEĞİ NASIL ALINIR?

Prefabrik ev yapana devlet ev desteği sağlarken 2022 yılında ev yapana 40 bin TL nakit para desteği sağlanıyor. Ancak bu yardım sadece ihtiyaç sahiplerine veriliyor. Bunun için kişinin aylık hane halkı gelirinin kişi başına bin 417,80 TL rakamının altında olması, yaşlılık, engellilik, tek ebeveynli aile, dul olma gibi özel şartlardan herhangi birine sahip olması şartlarından en az birini taşıması gerekiyor. Bu şartları taşıyan kişiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine başvuru yaparak bu yardımı alabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@