97.000 TL'de İlk Teklif Bekleniyor! Ziraat'ten Satılık 2013 Model Renault Fluence

Ziraat Bankası kendisine ait olan araçları satışa çıkardı. Bankanın satış listesinde 2013 model Renault Fluence marka araçta bulunuyor. Satış için başvuru yapacaklar için tüm detaylar.

97.000 TL'de İlk Teklif Bekleniyor! Ziraat'ten Satılık 2013 Model Renault Fluence

Ziraat Bankası resmi sitesinden ilan ettiği araç satış listesine yeni araçlarını ekledi. Banka tarafından yayımlanan listede yer alan 2013 model Renault Fluence marka araç için belirlenen fiyatları ve satış detaylarını aktarıyoruz.

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ SATIŞ İLANI

İlan edilen resmi satış duyurusunda aracın özellikleri açıklandı. Banka aracın Antalya'da bulunduğunu bildirdiği detayında; aracın markasının Renault modelinin Fluence olduğunu model detaylarına dair açıklamasında Fluence Joy 1.5 DCI olarak açıkladı. Dİzel aracın manuel olduğu duyuruldu.

ziraat bankası aaç satış 2

Beyaz renkte olan araç için belirlenen fiyat listesi 97.000 TL olarak bildirildi.

Aracı görmek isteyenler için fotoğraf paylaşan Ziraat Bankası bunun dışında almak isteyenlerin Antalya Muratpaşa Ziraat Bankası şubesinden aracı banka mesai saatleri içerisinde görebileceklerini duyurdu.

ziraat bankası araç satış

İHALE DUYURULARINA ULAŞMAK İÇİN

Ziraat Bankası'nın satışa çıkardığı araç için teklif sunacak olan vatandaşlar araçlara dair tüm ayrıntılara ve ekspertiz raporuna banka sitesinden ulaşabilecekler. Ziraat Bankası araç satışı sayfasında ayrıca verilen son tekliflerde gösteriliyor. İstekliler aracın son fiyat kontrolünü de bu site üzerinden yapabilirler.

2013 model Renault Fluence için henüz teklif verilmemiş. İlk teklif fiyatı 97.000 TL olarak açıklandı.

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan edilen aracı veya satış listesinde yer alan diğer araçları almak isteyenler internet bankacılığını kullanabilirler. Müşteri olmayanlar ise banka şubelerinden başvurularını yapabilirler. İlk başvuruların bankaya yapılmasının ardından yine internet bankacılığı üzerinden araç için teklif verilebilir. İhale sonunda en yüksek teklifi veren aracı alır.

SONRAKİ HABER