99 TL'den Satılan 5 Litre TMO Yağ Online Satışı Var Mı? PTTAVM Sipariş Ekranı Vermek için..

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) 5 litre yağı 99 TL'den satışa çıkardı. Peki TMO 5 litre yağ online alınabilir mi? PTTAVM'den online sipariş ekranı açık mı? Ucuz ayçiçek yağı almak isteyenler dikkat.

Gündem 11.02.2022 - 14:32 11.02.2022 - 14:32 Mustafa Karagöz

Ayçiçek yağı ile ilgili kampanyalar vatandaşların dikkatini çekiyor. Marketlerde 5 litre yağ fiyatının en ucuz 119 TL ile 130 TL arasında değişmesi nedeniyle hem marketlerin indirimleri hemde firmaların fiyatları takip ediliyor. 

TMO'DAN 5 LT AYÇİÇEK YAĞ 99 TL KAMPANYASI

Mutfak alışverişlerini en uygun şekilde yapmak isteyenler için yeni kampanya Toprak Mahsulleri Ofisinden gelmişti. 

TMO kısa süre önce başlattığı kampanyasıyla 5 litre ayçiçek yağını 99 TL'den satışa çıkardığını duyurdu. TMO'nun bu kampanyası vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Birçok vatandaş söz konusu ürünü almak için uzun dakikalar sırada bekledi. 

İndirimli ayçiçek yağı almak için TMO satış ofislerinin önüne giden vatandaşlar uzun kuyruklar oluştu. Sırada uzun süre bekleyen vatandaşlar ayçiçek yağını almanın mutluluğunu yaşadılar. 

ONLİNE SATIŞ EKRANI ARAŞTIRILIYOR

Piyasaya göre daha ucuza satılan ay çiçek yağını almak için vatandaşların Toprak Mahsulleri Satış Ofisinde oluşturdukları uzun kuyruklar online alışveriş seçeneğini gündeme getirdi. Sıraya girmek istemeyen vatandaşlar 99 TL'den yağı online almak için araştırmada bulundular. Vatandaşlar TMO ürünlerini online olarak PTTAVM üzerinden alabilirler. 

tmo 5 lt yağ

PTTAVM'de TMO'ya bazı ürünler yer alırken ayçiçek yağı satışının yapılmdığı bildirildi. Ayrıca TMO satış ofislerinde 99 TL olarak satılan 5 litre internet üzerinden 101 TL olarak gözüküyor. 

TMO'dan yağ almak isteyenler online alışveriş ile bu dönemde ürüne ulaşımıyorlar, TMO ofislerine giderek alışveriş yapmak gerekiyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@