ABD İstanbul Başkonsolosluğu İş İlanı! 98 Bin TL Maaşla Ortaokul Mezunu Oto Tamircisi Aranıyor

ABD İstanbul Başkonsolosluğu tarafından dikkat çekici bir iş ilanı duyurusu yapıldı. Buna göre Başkonsolosluk bünyesinde yüksek maaşla oto tamircisi aranıyor. 

Gündem 27.09.2021 - 21:24 27.09.2021 - 21:31 Engin Uzunoğlu

ABD İstanbuul Başkonsolosluğu tarafından çok dikkat çeken bir iş ilanı Twitter aracılığı ile duyuruldu. Bu ilana göre Başkansolosluk bünyesinde istihdam edilmek üzere oto0mobil tamircisi aranıyor. İşe alınacak olan personel Başkonsolosluk araçlarının bakımından ve temizliğinden sorumlu olacak. Otomobil tamircisi olarak istihdam edilen bu personel çok ciddi bir maaş ile işe başlatılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

ABD Başkonsolosluğu tarafından yayınlanan ilanda işe alınacak oto tamircisinde aranılan şartlar da açıklandı. Buna göre işe alınacak personelin orta düzeyde İngilizce bilmesi gerektiği bildirildi. Ayrıca 5 yıllık ehliyet sahibi olması gereken bu personel adayının harita okuyabilme yeteneği, temel seviyede bilgisayar bilgisi sahibi olması şartı bulunuyor. Başvuru yapacak adayların ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nun bulunduğu bölgedeki hastane, karakol ve itfaiye istasyonu hakkında da bilgi sahibi olması isteniyor. 

98 BİN TL MAAŞ!

ABD İstanbul Başkonsolosluğu tarafından işe alınacak olan oto tamircisinin en az 3 yıllık iş deneyimine sahip olması gerekiyor. Haftada 40 saat çalışacak olan bu personel için 11.153 dolar maaş verileceği bildirildi. Türk lirasına çevrilince bu maaş mktarının yaklaşık olarak 98 Bin TL olacağı bildirildi. 

abd istanbul başkonsolosluğu iş ilanı

ORTAOKUL VE LİSE MEZUNLARI BAŞVURABİLECEKLER

Yayınlanan iş ilanına başvuracak olan adayların ortaokul veya lise mezunu olmaları gerekiyor. Başvurular yapıldıktan sonra uygun görülen adaylar dil ve yetenek sınavlarına davet edilecekler. Ayrıca adayların sözlü mülakata da alınabilecekleri bildirildi. İşe girmesi kararlaştırılan aday ise ABD İstanbul Başkonsolosluğunda oto tamircisi olarak işe başlatılacaklar. 

10 EKİM'E KADAR BAŞVURU YAPILABİLECEK

ABD İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yayınlanan iş ilanına adaylar 10 Ekim tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@