ABD'li Yıldız Scarlett Johansson New York Manzaralı Evinin Satış Fiyatında İndirime Gitti

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Scarlett Johansson 2008 yılında aldığı dairesini iki senedir satmak istiyor. Ünlü yıldız son olarak 2.37 milyon dolarlık dairenin fiyatlarında indirime gitti.

ABD'li Yıldız Scarlett Johansson New York Manzaralı Evinin Satış Fiyatında İndirime Gitti

Dünyaca ünlü Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu Scarlett Johansson 2008 yılında 2.1 milyon dolar ödeyerek New Yok Manhattan'da bir daire almıştı. Çatı katı dairesi olan ve deniz manzarası bulunan daireyi 2020 yılından itibaren satışa çıkaran ünlü yıldız istediği fiyattan daireyi satamadı. Güzel oyuncu son çare olarak ise çatı katı dairesinin fiyatını indirdi.

2.1 MİLYON DOLARA ALMIŞTI 1.87 MİLYON DOLARA SATACAK

Scarlett Johansson New York’un Manhattan bölgesinde bulunan çatı katı daireyi 2008 yılında almıştı. O dönem ev için 2.1 milyon dolarlık ödeme yapan güzel oyuncu daireyi 2020 yılında satmak istedi.

scarlet johannsan ev (1)

Daire için belirlenen fiyat 2.3 milyon dolar oldu. Ancak pandemi sürecine denk gelen satış için alıcı çıkmadı. Uzun zamandır dairesini satamayan 37 yaşındaki Amerikalı oyuncu ciddi bir indirime gitti. 13 yıl önce 2.1 milyon dolara aldığı 2021 sonunda 1.86 milyon dolarlık bedelle yeniden ilana koydu.

scarlet johannsan ev (2)

Daire çatı katında yer alıyor ve 2 yatak odası bulunuyor. 2 odanın dışında 2 banyosu, 1 yemek odası ve birde salonu olan daire bir de çalışma odası yer alıyor. Evin toplam büyüklüğü 120 m2 olurken dairenin terası ve New York manzası bulunuyor.

scarlet johannsan ev (3)

Kentteki emlak uzmanları ise evin değerinin 2.3 hatta 2.4 milyon dolar olabileceğini ancak pandeminin sektörü vurduğunu ifade ediyorlar.

SONRAKİ HABER