Abdürrahim Albayrak ve Eşi Şükran Albayrak'ta Koronavirüs Çıktı Karantinaya Alındılar

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı iddia edildi.

GÜNDEM 23.03.2020 - 12:17 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı iddia edildi. Çift doktor gözetiminde tutularak karantina altına alındı.

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Üstündağ'ın bugünkü yazısına göre Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak koronavirüse yakalandı. Albayrak çiftine yapılan koronavirüs testi önce negatif çıktı. Ancak daha sonra yapılan test pozitif sonuç verdi.15 Mart'ta oynanan Galatasaray – Beşiktaş maçını stadyumda izleyen Abdürrahim Albayrak maçın ardından rahatsızlanmıştı. Yeşilköy Acıbadem İnternational Hastanesi'ne kaldırılan Abdürrahim Albayrak'a koronavirüs testleri yapılmıştı. İlk test negatif sonuç vermişti ancak sonradan yapılan test pozitif çıktı.Abdürrahim Albayrak'ın Şükran Albayrak'a da tedbiren test yapıldı. Bayan Albayrak'ta da koronavirüs teşhis edildi. Bunun üzerine çiftin tedavilerine hemen başlandı.Abdürrahim Albayrak ve Şükran Albayrak karantina altına alındılar. Koronavirüs sebebiyle çiftin tedavileri devam ediyor.Abdürrahim Albayrak'ın koronavirüse yakalanmasının ardından Galatasaray teyakkuza geçti. Tüm futbolcular ve teknik heyete koronavirüs testi yapıldı. Test sonucunda herhangi bir kişide koronavirüse rastlanmadı.Emlak365


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@