Acil 20 Bin TL Lazım Diyenlere İş Bankası İhtiyaç Kredisini Aylık Kaç TL Taksitle Veriyor?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. İş Bankası'ndan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler için cazip geri ödeme planı...

Finans 05.12.2021 - 18:06 05.12.2021 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik sorunların zirveye çıkması en çok orta gelirli vatandaşları etkiledi. Geçim sıkıntısı içerisinde kendilerini bulan bu vatandaşlar da ek kaynak arayışlarını hızlandırdılar. Orta gelirli vatandaşlar kendilerine ihtiyaç kredisi veren bankaların kredi kampanyalarını araştırmaya başladılar. Kampanyaların şartlarını karşılaştıran vatandaşlar kendi bütçelerine en uygun gördükleri ihtiyaç kredisi kampanyasını düzenleyen bankadan nakit desteği alıyorlar. Müşterilere uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de İş Bankası oldu.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler bankanın kendilerine sunduğu imkanları merak ediyorlar. İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisiğ çekenler bazı avantajlı fırsatları elde edebiliyorlar. Her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için İş Bankası'nın müşterilerine verdiği bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler finansal kaynaklara erişimi kolay bir şekilde sağlayabiliyorlar.

KOLAY GERİ ÖDEME İMKANLARI

İhtiyaç kredisi çeken İş Bankası müşterileri geri ödemeleri de oldukça kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Müşteriler bütçelerinin kaldıramayacağı kredi taksitleri ile muhatap olmuyorlar. İsteyen müşteriler çektikleri ihtiyaç kredilerinin taksitlerini klasik olarak aylık eşit taksitli şeklinde planlayabiliyorlar. Yine tercih eden müşteriler esnen bir ödeme planı ile ihtiyaç kredisi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu konuda karar tamemen müşteri inisiyatifine bırakılıyor. Her müşteri kendi ihtiyaç kredisi geri ödeme planını yine kendi gelirlerine göre planlayabiliyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRELERİ

İş Bankası ihtiyaç kredisi çeken müşterilerine kredi kampanyası kapsamında azami vade süreleri uygulaması yapıyor. Buna göe 50 Bin TL'ye kadar olan tüm ihtiyaç kredileri müşterilere azami 36 aya kadar vadelerde verilebiliyor. Kullanmak istedikleri ihtiyaç kredilerinin miktarı 50 Bin TL'nin üzerinde olan müşteriler ise bu kredi hesaplamasını en fazla 24 ay vade üzerinden yapabiliyor. Bu azami vade sürelerinde herhangi bir oynaklığa ve herhangi bir esnekliğe imkan tanınmıyor.

İŞ BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI 

iş bankası 20 bin lira ihtiyaç kredisi taksit hesaplaması

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından şu anda aylık yüzde 1,75 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 797 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 28.703 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@