Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Yapı Kredi Bankasına Koşsun! Anında 20 Bin Lira Kredi Verilecek!

Vatandaşın acil nakit ihtiyacına yönelik Yapı Kredi Bankası harekete geçti. Hazırladığı 20 bin lira limitli acil kredi kampanyasının ardından şart sunmadan herkese anında onay vereceğini açıkladı.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Yapı Kredi Bankasına Koşsun! Anında 20 Bin Lira Kredi Verilecek!

Pandemi dönemi ekonomik ihtiyaçların artmasına neden oldu. Bu süreçte vatandaş destek almak ve ihtiyaçlarını çözmek adına bankalara koşmaya devam ediyor. Banka kredi notu düşük olan vatandaşlar başvuruda bulundukları bankalardan olumsuz yanıt almaya devam ediyorlar. Bunun üzerine pek çok vatandaş acil nakit ihtiyaçlarını karşılama konusunda umutsuzluk yaşamaya başladılar.

Bankalar hazırladıkları yeni kredi kampanyaları ile birlikte mümkün olduğunca daha fazla vatandaşa kredi vermeyi amaçlıyor. Kredi notunu sorun haline getirmeyen ve mümkün olduğunca değerlendirmeler sırasında geri plana alan bankalar bulunuyor. Ancak bunun yanı sıra belirli bir kredi notu karşılığında da kredi vermeyi tercih eden bankalar bulunuyor.

YAPI KREDİ ANINDA 20 BİN LİRA HIZLI KREDİ VERECEK

2-1

Vatandaşların ihtiyaçlarına göre bankalar tarafından kredi limiti belirleniyor. Ancak bu süreçte banka kredi notu düşük olanlar değerlendirme sonucunda olumsuz yanıt alıyorlar. Yapı Kredi Bankası hazırladığı yeni bir kredi kampanyası ile birlikte acil oluşabilecek ihtiyaçlar karşısında 20 bin lira kredi kampanyası hazırladı.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için hazırlanan anında 20 bin lira kredi kampanyasında başvuru kanalları da açıldı. Düşük faizli, 36 ay vadeli ödeme seçeneği bulunan kredi kampanyasına kredi notu uygun görülen herkes başvur yapıp anında onay alabilir. Hızlı kredi kampanyası olması sebebiyle sadece birkaç saat içerisinde onaylanan tutar hesabınıza yatırılabilir.

YAPI KREDİ HIZLI 20 BİN LİRA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILI?

20 bin lira acil kredi ihtiyacı olan ve Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanan ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen vatandaşlar için başvuru kanalları açıldı. Bu süreçte banka müşterileri internet şifreleri ile birlikte internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

SMS yolu ile başvuru yapmak isteyenler ise kimlik numarası ve gelir durumunu bir mesajla 4411’e mesaj göndermeleri halinde kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde paylaşılmaktadır.

Bizzat başvuru yapmak isteyenler ise banka şubelerinde müşteri temsilcileri ile birlikte başvuru sürecini tamamlayabilecekler.

SONRAKİ HABER