Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere Denizbank'tan 3 Ay Ertelemeli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans!

Acil nakit ihtiyacı yaşayanlara Denizbank'tan taksitli nakit avans imkanı verildi. Denizbank taksitli nakit avans nedir, nasıl kullanılır? 

Finans 22.11.2021 - 01:10 22.11.2021 - 01:10 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de çok sayıda vatandaş ciddi bir nakit sıkışıklığı içerisinde bulunuyorlar. Bu nakit sıkışıklığı için bankalar farklı finansal çözümleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bu bankalardan birisi de Denizbank oldu. Denizbank müşterileri taksitli nakit avans imkanını değerlendirerek dakikalar içerisinde ihtiyaçları olan nakit tutarı taksitli olarak çekebiliyorlar. 

DENİZBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS NEDİR?

Denizbank taksitli nakit avans kampanyası müşterilerin Denizbank kredi kartı aracılığı ile kullanabildikleri bir imkandır. Kredi kartı üzerinden kullanılabilen bu kredi müşterinin kullanılabilir limiti ile sınırlanmaktadır. Denizbank Taksitli Nakit Avans ile müşterilerin herhangi bir şekilde bonus kazanamadıkları bildirildi. 

Denizbank kredi kartı üzerinden kullanılan taksitli nakit avansın ödeme planındaki ilk faiz oranı kullanılan tarih ile son ödeme tarihi arasındaki süre dikkate alınarak hesaplanır. Erteleme imkanı kullanılırsa ertelenen dönemin faizi ilk taksit tutarı içerisine yansıtılmaktadır. 

Denizbank Taksitli Nakit Avans kampanyası kapsamında kullanılan kredilerin vade süreleri en az 6 ay ve en fazla 12 aydır. Bu süreler içerisinde ertelenen dönemler de dahildir. Müşteriler kendi tercihlerine göre ödeme tarihi gelmemiş taksitlerin bir kısmını veya tamamını ödeyerek krediyi kapatabilirler. Böyle durumlarda müşterilere mevzuata uygun şekilde faiz indirimi de uygulanır. 

Kampanyaya ilişkin banka tarafından yapılan açıklamalara göre müşteriler Denizbank kredi kartları üzerinden taksitli nakit avans kullanırlarsa bu taksitler tamamlanana kadar hesap kesim tarihlerinde değişiklik yapılamaz. 

DENİZBANK 5.000 TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS HESAPLAMA TABLOSU

Denizbank Taksitli Nakit Avans ile alakalı olarak maliyet bilgilendirmesinde de bulundu. Buna göre müşteriler taksitli nakit avans kullanımında aylık yüzde 1,98 faiz ile karşı karşıya kalıyorlar. 9 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli 5.000 TL taksitli nakit avans kullanıldığı takdirde müşterilerin taksit tutarları 667 TL oluyor. 12 aylık süreçte müşterilerin 5.000 TL için ödemeleri gereken toplam tutar ise 6.003 TL olarak açıklandı.

DENİZBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS NASIL KULLANILIR?

Denizbank taksitli nakit avans kullanmak isteyen müşteriler bunun başvurularını nereden yapacaklarını merak ediyorlar. Buna göre müşteriler intrernet bankacılığı, mobil uygulama, Denizbank şubeleri, telefon bankacılığı, ATM'ler ve SMS kanallarından taksitli nakit avans başvurusunda bulunabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@