Acil Paraya Sıkışanlara Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi! Çalışana, Emeklilere Yılbaşı Kredi Müjdesi 2022

Yükselen enflasyonla beraber gelen zamlar vatandaşın geçim sıkıntısına düşmesine neden olurken acil nakit para ihtiyacı olanlara Garanti Bankası yılbaşı kredisi müjdesi verdi! Yeni yıl kredisi Garanti

Finans 19.12.2021 - 15:51 19.12.2021 - 15:51 Gülcan Özer

Zam yağmuru ile beraber pek çok ürünün fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ay sonu bütçesini denkleştirmekte zorlanan vatandaşın ilk tercihi banka kredileri oluyor. Yüksek faiz oranlarına rağmen kredi talebinde düşüş yaşanmazken bankaların yılbaşı kredi kampanyaları da başladı. 

Yeni yıl kredisi veren bankalar arasına katılan Garanti Bankası yılbaşı kredisi kampanyası ile müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sunmaya başladı. Yılbaşı kredisi çekmek isteyen müşterileri için kampanyasını duyuran Garanti Bankası kredi başvurularını kabul ediyor. 

GARANTİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI 2022!

Yeni yıla borçlarını kapatarak ya da ertelediği hayallerini gerçekleştirerek girmek isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası yeni yıl kredisi 2022 kampanyasını başlatı. Garanti Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu için beklenen duyuru yapıldı. 

garanti yeniyıl kredisi

Garanti Bankası yılbaşı kredisi için bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda çalışana, esnafa ve emeklilere özel yeni yıl kredisi paketleri ilan edildi. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamları ise çekilen kredi tutarına göre belirleniyor. 

garanti kredi faiz oranları listesi aralık 2021

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI ARALIK 2021!

Garanti BBVA Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamları bankanın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kredi limitlerine göre belirleniyor. 15 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yüzde 2,06 faiz oranı ile kredi çekme imkanı sunulurken 25.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için ise kredi faiz oranı yüzde 2,02 olarak uygulanıyor. 

Çekilmek istenen kredi tutarı yükseldikçe ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamı ise düşüyor. 50 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için ise Garanti Bankası yılbaşı kredisi faiz oranı yüzde 1,99 seviyesinin altına çekiliyor. 

garanti yılbaşı kredisi hesaplama

GARANTİ BANKASI 24 AY VADELİ 10.000 TL YILBAŞI KREDİSİ HESAPLAMA İLE AYLIK TAKSİT KAÇ TL?

Özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası müşterilerine 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunarken 24 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı yüzde 2,15 faiz oranı ile 564,08 TL olarak gerçekleşiyor. Yani aylık 564 TL taksit ödeyen kişilere Garanti Bankası 24 ay vadeli 10 bin TL kredi veriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@