Acun Ilıcalı "Çeşme'de 8 Odalı Bir Evim Var, Tek Amacım O 8 Odayı Doldurmak!"

TV8 kanalının patronu ve ekranların sevilen ismi Acun Ilıcalı özel yaşamına ait açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı mal varlığı hakkında da bilgiler verdi!

EMLAK MAGAZİN 10.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

TV8 kanalının patronu ve ekranların sevilen ismi Acun Ilıcalı özel yaşamına ait açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı mal varlığı hakkında da bilgiler verdi!

Televizyon kariyerine röportajlar yaparak başlayan Acun Ilıcalı reyting rekorları kıran yarışma programları ve satın aldığı formatlar ile televizyon kanalı sahibi olmayı başarmıştı. TV8 kanalını satın alan Acun Ilıcalı format sahibi olduğu tüm yarışma programlarını bu kanala transfer ederek çalışmalarına devam etmişti. Acun Ilıcalı "Uçağım, 3 Sürat Teknem, 12 Motorum ve 2 Yatım Var" Özel bir televizyon kanalında Cengiz Semercioğlu tarafından sunulan "Sabah Sohbeti" isimli programa konuk olan Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Hız tutkusunun sorulması üzerine Acun Ilıcalı çocuklarının geleceğini güvence altına aldığına inandığını söyleyerek hız yapma rahatlığının da buradan geldiğini söyledi. Mal varlığı hakkında gelen sorular üzerine TV8 medya patronu Acun Ilıcalı " Uçağım var. Amerika'da, Dominik'te ve Türkiye'de 3 tane sürat teknem var. 12 tane motorum var. 2 tane yatım var" diyerek hız yapmayı sevdiğini söyledi. Çeşme'de Ki Evinde Misafirlerini Ağırlıyor Acun Ilıcalı ünlü futbolcu Mesut Özil ile komşu olduğu Çeşme'de ki evinden de bahsederek "Çeşme'de evim var. 8 odası var. Tek amacım 8 odayı doldurmak. Ev ne kadar dolarsa, ne kadar misafir gelirse o kadar mutlu oluyorum. Sabah evden insanlar fışkırsın istiyorum. Kalabalık seviyorum" dedi. Boşandığı eşi Şeyma Subaşı'nın yaptırmış olduğu dekorasyon harcamaları ile söz konusu ev bir dönem magazin basınına sıklıkla konu olmuştu. Yine ekonomik kriz iddiaları ile gündeme gelen Acun Ilıcalı'nın bu evi satışa çıkardığı iddia edilmiş ancak Subaşı yine bu iddiaları yalanlayarak evin satışı gibi bir durumun olmadığını instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile duyurmuştu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@