Acun Ilıcalı Çeşme'de Ki Yazlığını 7 Milyon Euro'ya Satıyor Mu?

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı mal varlığı ile magazin gündeminin de ilgi odağı olmayı başarıyor.

Emlak Magazin 18.05.2018 - 09:03 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı mal varlığı ile magazin gündeminin de ilgi odağı olmayı başarıyor. Ilıcalı son olarak Çeşme'de sahibi olduğu ve 8 milyon lira harcayarak dekore ettiği villasını 7 milyon euro bedelle satışa çıkardığı iddiaları ile magazin basınının manşetlerine taşındı. 

Şeyma Subaşı Ilıcalı İddiaları Yalanladı Acun Ilıcalı'nın dillere destan bir düğün ile evlendiği eşi Şeyma Subaşı Sabah Gazetesi'nin gündeme taşıdığı yazlık satma iddiasını dün İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile yalanladı. Şeyma Subaşı aktif olarak kullandığı ve binlerce takipçisinin bulunduğu İnstagram hesabından ortaya atılan iddiaları kesinlikle yalanlayarak "Çeşme ev satma haberi klasik yalanlardan biri. Her zamanki gibi misafirlerimizi bekliyoruz" şeklinde paylaşımda bulundu ve yazlıklarını satmadıklarını iddia etti.Alaçatı'da Bulunan Yazlığın Satışa Çıktığı İddia Edilmişti Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt tarafından yapılan haberde ise Ilıcalı'nın küçük bir servete mal olan yazlığını satılığa çıkardığı iddia edilmişti. Cankurt yapmış olduğu haberde; "Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın Alaçatı’da arsa alıp kendi keyfine göre yaptırdığı, eşi Şeyma Subaşı’nın da dekore ettiği dillere destan yazlığını 7 milyon Euro’ya satılığa çıkardığını öğrendim.Ilıcalı iki yıl önce 8 milyon lira masraf yaptığı konuşulan ve geçen yaz birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim. Artık çok sevdiği Alaçatı’da başka bir yazlık mı yaptırıyor yoksa Çeşme ile irtibatı koparmaya mı karar verdi bilmiyorum. Bu arada Alaçatı’daki yazlığını satılığa çıkaran Ilıcalı’nın, Ortaköy’de 18 milyon dolara bir villa satın aldığı kulağıma geldi. Eşi Şeyma Subaşı, bugünlerde Ortaköy’deki Boğaz’a nazır bu villanın dekorasyonuyla uğraşıyormuş. Güle güle otursunlar…” ifadelerine yer vermişti. Şeyma Ilıcalı tarafından yapılan açıklama ile Acun Ilıcalı Çeşme'de ki evi satılığa çıkarmadığı ortaya çıkmış oldu.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, emlak magazin haberleri, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@