Acun Ilıcalı İle Tanıştı Hayatı Değişti! Hasan Can Kaya'nın Yeni Villasının Fiyatı Dudak Uçuklattı

Exxen platformunda Konuşanlar adlı programı yapan Hasan Can Kaya, 1. Levent'te lüks bir villa satın aldı. Fiyatı dudak uçuklatan villa için Acun Ilıcalı'nın kefil olduğu söyleniyor.

Emlak Magazin 07.04.2022 - 09:47 07.04.2022 - 09:47 Büşra Uluşen

Bir süre önce YouTube'da ' Konuşanlar ' adlı bir video serisi yayınlayarak ünlenen Hasan Can Kaya'nın yolu Acun Ilıcalı ile kesişti. Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de söyleyişi tarzında geçen Konuşanlar adlı programı yayınlanan Hasan Can Kaya bu kez lüks villası ile gündeme geldi.

40 MİLYON LİRAYA VİLLA ALDI!

Sosyal medyanın parlattığı isimlerden biri olan Hasan Can Kaya'nın hayatı Acun Ilıcalı ile çalışmaya başladıktan değişti. Reklam filmlerinde de oynamaya başlayan ismin yüksek bir meblağa lüks bir villa aldığı öğrenildi. 

Sosyal medya hesabı üzerinden ünlülerle ilgili bilgiler paylaşan ses sanatçısı Onur Akay, son yaptığı paylaşımda Hasan Can Kaya'ya yerdi. Akay, Hasan Can Kaya'nın 1. Levent'te 40 milyon TL'ye villa satın aldığını, bu villayı kredi çekerek aldığını ve Acun Ilıcalı'nın krediye kefil olduğuu söyledi. 

hasan can kaya villa

Öte yandan Hasan Can Kaya, geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'nın Ulus Yeşil Evler'de satılığa çıkardığı tripleks villayı ise annesine hediye etmişti. 

Hasan Can Kaya, Youtube'da yaptığı programı ile ünlenmiş ve ününü fark eden Acun Ilıcalı tarafından Exxen platformuna transfer edilmişti. Bu transferin ardından Acun Ilıcalı'nın da desteği ile Kaya, ününe ün katmış ve aynı zamanda servetini de büyüttü. 

hasancankaya villa

Acun Ilıcalı'nın Hasan Can Kaya'nın konut kredisine kefil olması da ona ne kadar güvendiğini gösteriyor...

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@