Acun Ilıcalı, Süleyman Soylu İle Konuşmasının Yanlış Anlaşılmasına Tepki Gösterdi!

Acun Ilıcalı TV8 programında düzenlediği yardım kampanyasında depremzedeler için 73 milyon liralık bağış toplayarak büyük bir rekora imza atmıştı.

Gündem 29.01.2020 - 14:26 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Acun Ilıcalı TV8 programında düzenlediği yardım kampanyasında depremzedeler için 73 milyon liralık bağış toplayarak büyük bir rekora imza atmıştı. Daha sonra Acun Ilıcalı tarafından Süleyman Soylu'ya söylenen sözler hakkında Ilıcalı yeni açıklamada bulundu.

Ekranların sevilen ismi Acun Ilıcalı düzenlediği canlı yayın ile deprem bölgesinde ki mağdurlar için rekor oranda bağış toplayarak büyük takdir toplamıştı. KONUŞMAMIZA BAŞKA ANLAMLAR YÜKLENDİ! Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamayla Süleyman Soylu ile yapmış olduğu görüşmesinin çarptırıldığını söyleyerek tepki gösterdi. Ilıcalı Soylu ile yapmış olduğu görüşmesinde "Sizi bazı şeyleri yapacağınızdan hiçbir şüphemiz yok ama onların şartlarının daha iyi olmasına kullanılmasını rica ediyoruz. Mümkün olduğu kadar mağduriyetlerinin azalmasına, sizinkinin üstüne geleceğini düşünerek bu yardımları size bir an önce iletmek istiyorum" demiş ancak sosyal medya bu konuşmalara farklı anlamlar yüklemiti.Bunun üzerine Acun Ilıcalı Bakan Soylu ile yapmış olduğu görüşmenin videosunu yayımlayarak "Pazar akşamı ülkece çok anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdik. Böyle anlamlı bir gecede paylaşılan bu kadar güzellik varken, yayınımıza bağlanan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığımız konuşmamıza başka anlamlar yüklenmesini şaşkınlıkla karşılıyorum.Yayınımıza bağlanarak, kampanyamıza hem maddi hem de manevi destek veren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum" dedi. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@