Acun Ilıcalı Survivor Yarışması İçin Yeni Ada Aramaya Başladı

Survivor yarışmasında kameraman olarak görev alan Alper Baycın'ın üzücü bir cinayete kurban gitmesinin ardından Acun Ilıcalı Survivor Adasını taşıma kararı aldı.

Emlak Magazin 03.07.2018 - 12:03 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Survivor yarışmasında kameraman olarak görev alan Alper Baycın'ın üzücü bir cinayete kurban gitmesinin ardından Acun Ilıcalı Survivor Adasını taşıma kararı aldı.

Hayatının baharında Survivor çekimlerinin yapıldığı Dominik'te cinayete kurban giden Alper Baycın'ın şok yaratan cinayetinin ardından Acun Ilıcalı çok ciddi kararlar aldı.Kendi ekibinde yer alan kameramanın cinayete kurban gitmesinin ardından Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi daha güvenlikli bir ada arayışına başladı. Acun Ilıcalı Foça Tatil Köyü Projesinden VazgeçtiDaha önce ihaleye çıkarılacağı duyurulan Foça Tatil Köyü'nü gezmesi ile büyük heyacan yaratan Ilıcalı'nın yarışma sonuçlarının önceden basına sızdırılmasının önüne geçilemeyeceği endişesi ile bu kararından vazgeçtiği öğrenildi.Ilıcalı Türkiye'de Survivor yarışmasının çekimlerinin yapılması yerine Ekvator kuşağında yer alan yeni bir ada arayışına girişti. Acun Ilıcalı'nın uçak ile ulaşımın kolay olduğu, ekvator kuşağına yakın yeni bir ada arayışında olduğu, birkaç ada ve ülke belirlediği bunlar arasından ekibi ile karar vereceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Survivor Adası Hangi Ülkede?Acun Ilıcalı Survivor yarışması başladığı günden bu yana yarışma çekimlerini Dominik Cumhuriyeti’nin Les Terrenas bölgesinde yer alan alanda gerçekleştiriyordu. Yaklaşık 1.750 kişilik bir ekiple bölgede oldukça büyük bir mali kaynak yaratan Survivor ekibi bu nedenle ada halkı tarafından da çok seviliyor ve asla rahatsız edilmiyordu. Ancak yaşanan son hırsızlık girişimi sonrasında yaşanan cinayet ve genç kameramanın olumu ekibin güvenlik sorunu yeniden gündeme taşıdı. Ilıcalı  ekibinin güvenliğini sağlamak adına Dominikliler tarafından yapılan tüm çağrılara rağmen yeni bir ada arayışına başladı bile. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@