Adana Bir Gençlik Şöleni Ne Zaman, Saat Kaçta, Nerede Yapılacak, Kimlerin Konseri Olacak?

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından bu sene Adana'da düzenlenecek Adana Gençlik Şöleni ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak? Şölene kimler katılacak? Detaylar belli oldu.

Gündem 21.05.2022 - 15:26 21.05.2022 - 15:26 Gülşah Konuk Akın

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından bu yıl Adana'da düzenlenecek olan Adana Gençlik Şöleni'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. Şölen kapsamında çeşitli konser ve etkinlikler de düzenlenecek. Adana Gençlik şöleni ne zaman başlayacak, saat kaçta, nerede yapılacak merak ediliyor. İşte Adana Gençlik Şöleni'ne ilişkin detaylar.

ADANA GENÇLİK ŞÖLENİ NEREDE, SAAT KAÇTA YAPILACAK?

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından bu yıl Adana'da düzenlenecek şölen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye'nin 81 ilinde 110 binden fazla genç şölene katılacak. Bir Gençlik Şöleni Yeni Adana Stadyumu'nda 17.00'da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan şölende gençlere hitap edecek.

Adana'da son zamanlar yapılan etkinliklerin en kapsamlısı olacak Gençlik Şöleni için hazırlıklar 1,5 ay öncesinden başladı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, şölene ilişkin açıklamasında: "İnşallah cumartesi günü Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı'mız başta olmak üzere 81 ilimizden tüm ilçe, il, üniversite, lise teşkilatlarımız, AK Gençlik'in tüm teşkilat mensupları, Adana'nın ev sahipliğinde muhteşem bir şölene imza atacaklar." ifadelerini kullandı.

GENÇLİK ŞÖLENİNİN SAATİ DEĞİŞTİ

8 Mayıs 2022 tarihinde Bir Gençlik Şöleni sosyal medya hesabından yapılan duyuru da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı etkinliğin Yeni Adana Stadyumu'nda saat 17.00'da başlayacağı duyurulmuştu. Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde ise etkinlik saati 18.30 olarak değiştirildi. 

bir-gençlik-şöelin

BELEDİYE BAŞKANINDAN ŞENLİK DAVETİ

Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir de Adanalıları 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü düzenlenecek olan Bir Gençlik Şöleni programına davet etti. Yeni Adana Stadyumu'nda 17.00'da düzenlenecek şölene davetinde: “Cumhurbaşkanımızı Adana'mızda ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah cumartesi günü 81 ilimizden tüm ilçe, il, üniversite, lise teşkilatlarımız, AK Gençlik'in tüm teşkilat mensupları ile Adana'mızın ev sahipliğinde muhteşem bir şölene imza atacağız. Gençlerimizi, Adanalı hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımızla buluşmaya, bu büyük şölende coşkumuza, sevincimize, heyecanımıza ortak olmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

GENÇLİK ŞÖLENİ'NDEN KİMİN KONSERİ OLACAK?

Adana Gençlik Şöleni kapsamında Oğuzhan Koç, Tuğçe Kandemir, Erdem Kınay ve Uğur Işılak sahne alacak. Etkinliğe on binlerce kişinin katılım göstermesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@