Adele Bile Konut Fiyatlarına İsyan Etti: Çok Pahalı, Asla Almam!

Tüm dünyada konut fiyatlarında büyük bir artış yaşanırken yeni zamlı fiyatlar dudak uçuklatan seviyelere yükselmişti. Zenginler bile konut fiyatlarına isyan eder hale geldi!

Emlak Magazin 12.10.2021 - 16:06 12.10.2021 - 16:07 Gülcan Özer

Dünyanın en çok kazanan şarkıcıları arasında gösterilen Adele British Vogue dergisine vermiş olduğu röportajında konut fiyatları hakkındaki görüşünü açıkladı. Yüksek kazancına rağmen Londra'da bir ev almaya parasının yetmeyeceğini belirten Adele tarafından yapılan açıklama sosyal medyayı salladı. 

Adele, British Vogue dergisine verdiği röportajında Los Angelas'a taşınma kararını açıklarken taşınma nedeni olarak Londra'da konut fiyatlarının aşırı pahalı olmasını göstermişti. 

ADELE: LONDRA'DA YAŞAMAYI KARŞILAMAM MÜMKÜN DEĞİL! 

British Vogue dergisine verdiği röportaj sonrasında Adele sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Ünlü yıldız tarafından yapılan açıklamalar Londralı hayranları tarafından yoğun eleştiri yağmurunu tutulurken Adele ise tepkiler karşısında sessiz kalmayı tercih etti. 

Adele vermiş olduğu röportajda Londra'da konut fiyatlarının son derece yüksek olmasından şikayetçi olmuş, Los Angeles'ta 30 milyon dolarlık konut yatırımı yapmasına rağmen Londra'da bu fiyatlara yatırım yapamayacağını ve Londra'da yaşamanın maliyetini karşılamayacağını dile getirmişti.

adele-evi

Bu nedenle Londra'dan taşınma kararı aldığını belirten Adele, Londra'da yaşadığı dönemde vaktini sadece binanın içinde ya da arabasında geçirdiğini, artık gökyüzünü görebileceği, havası temiz olan bir yerde yaşamak istediğini dile getirmişti. 

Adele'nin bu açıklamalarına sosyla medya hesabı üzerinden çok sayıda hayranı tepki gösterirken 15 Grammy ödülü sahibi olan ünlü şarkıcı adeta sosyal medyada yerden yere vuruldu. Hayranları güzel şarkıcıya "Los Angeles’ta toplam 30 milyon dolar değerinde üç evi var ama Londra’da gayrimenkul almaya gücü yetmez mi?” diyerek tepki gösterirken ünlü şarkıcı Beverly Hills'te yer alan süper lüks evinde yaşamaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@