Adil Gür'den Canlı Yayında Türkiye Rusya İlişkilerine Dair Skandal İfade! Ruslardan Dost Başka Türlü Olur

A&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü Adil Gür katılmış olduğu bir televizyon programında Türkiye'nin İdlib adımlarına dair değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM 02.03.2020 - 10:48 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

A&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü Adil Gür katılmış olduğu bir televizyon programında Türkiye'nin İdlib adımlarına dair değerlendirmelerde bulundu. Konuşması sırasında Rusya Türkiye ilişkilerini değerlendiren Adil Gür, canlı yayında skandal ifadeler kullandı. Ayıdan dost Rus'dan dost olmaz diyen Gür, sözlerine Rus'dan dost başka türlü olur dedi.

Türkiye'nin en önemli gündem başlığı olan İdlib konusuna ilişkin Habertürk televizyonda bir program yayınlandı.Söz konusu programda Rusya destekli Esed güçlerinin hain saldırısı sonucu 36 askerimizin şehit olması, Türkiye'nin başlattığı Bahar Kalkanı Harekatı ve ardından yaşanna süreç ele alındı. Çok sayıda konuğun değerlendirmelerinin yer aldığı programda konuşan isimlerden birisi de Adil Gür oldu.ADİL GÜR'DEN CANLI YAYINDA SKANDAL SÖZLERA&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü Adil Gür programda yaptığı konuşmasında Türkiye Rusya ilişkilerini ele aldı. Bu esnada yaptığı değerlendirmelerin skandal ifadeler kullanan Adil Gür şu ifadeleri kullandı."Türkün Türkten başka dostu yoktur. Türkün dostu Kürt, Kürtün dostu Türktür. İkisi de ayağını denk alsın. Ayıdan post Rus’tan dost olmaz. Stüdyodaki ve ekran başındaki tüm kadınlardan özür dileyerek söylüyorum, Ruslardan başka türlü dost olur sadece. Yoksa siyasi anlamda dost olmalarını görmek mümkün değil. O yüzden Türkiye kendi göbeğini kendi kesmeli."

A&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü Adil Gür'ün yapmış olduğu buaçıklamalar ise sosyal medyada günün en çok konuşulan başlıklarından oldu. Çok sayıda kullanıcı Adil Gür'ün ifadelerinden dolayı kendisine tepki gösterdi. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@