Adnan Oktar'ın Kaçak Villası Yıkıldı!

Bir dönem kedicikler diye anılan müridleri ile Adnan Oktar'ın beraber oturduğu Kandilli'de yer alan villanın kaçak bölümlerinin yıkımı tamamlandı.

EMLAK MAGAZİN 14.11.2018 - 09:14 15.07.2021 - 00:19 SERHATMEDYA

Bir dönem kedicikler diye anılan müridleri ile Adnan Oktar'ın beraber oturduğu Kandilli'de yer alan villanın kaçak bölümlerinin yıkımı tamamlandı.

Terör örgütü kurmak suçlaması ile hakkında soruşturma başlatılan ve tutuklu olarak yargılanmasına devam edilen Adnan Oktar'ın bir dönem saltanat sürdüğü Kandilli'de ki kaçak villanın yıkımı tamamlandı. Adnan Oktar'ın kaçak villası hakkında yıkım çalışmalarına hatırlanacağı üzere 5 Ekim 2018 tarihinde başlanmıştı. Basın mensuplarının yakından takip ettiği yıkım çalışmalarında ruhsatı olmadan yapıldığı belirlenen kaçak bölümlerin yıkımı için yürütülen çalışmada sona gelindi. Villa ve Çevresindeki Kaçak Bölümler Yıkıldı İşçiler tarafından kazma ve küreklerle başlatılan yıkım çalışmalarına daha sonra iş makineleri de katılmıştı. Merdivenler ve tünellerle birbirine bağlanan kaçak yapılar için belirlenen yıkım kararı uygulamaya alındı ve kaçak olan tüm bölümler yıkıldı. Yıkım çalışmasının ardından ekipler söz konusu araziden çıktı ve yıkım çalışmasının tamamlandığı açıklandı. Kaçak bölümlerin yıkımlarının gerçekleştirildiği ve kaçak olan tüm bölümlerin belediye ekiplerince yıkıldığı öğrenilirken villanın son hali eski ihtişamından eser kalmadığını gözler önüne serdi. Haber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@