Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyatları Yüzde 20 Düştü

"Ağaoğlu standardı" sloganı ile satışa sunulan Ağaoğlu Çekmeköy Park konut projesi için yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat fırsatı ile satışlar başladı. 
2018-05-16T20:30:13+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyatları Yüzde 20 Düştü
Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyatları Yüzde 20 Düştü

Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi Nerede?

Türkiye’nin en büyük inşaat markalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ağaoğlu Çekmeköy Park  konut projesi İstanbul konut projeleri arasında yer alıyor. Proje adını da aldığı Çekmeköy sınırları içerisinde yer alırken yakın çevresinde İdealist Park AVM, Metro Garden alışveriş merkezi, spor merkezleri, çok sayıda özel okul ve kolej ile sağlık merkezi yer almaktadır.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyatları Ne Kadar?

Metro Garden AVM’nin hemen karşısında yer alan proje kapsamında 738 adet konut satışa sunulacak. Projede yer alan konutlar C blokta 1+1 daire tipi ve 2+1 daire tipi, B blokta 3+1 daire tipi ve A blokta 4+1 daire tipi seçeneklerinden oluşacak. Konutların yanı sıra projenin zemininde yiyecek içecek üniteleri ve lüks mağazalar bulunacak. 15 kattan oluşan 13 blok üretilecek.

Projede yer alan konutlar en düşük 612 bin 500 liradan başlarken 1 milyon 250 bin liraya kadar çıkıyor. Düzenlenen konut fiyatlarına indirim kampanyasına katılan projeler arasında yer alan projeden konut satın alan kişilere Haziran ayına kadar yüzde 20 indirim ve sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olma fırsatı veriliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Ne Zaman Teslim Edilecek?

2020 teslim konut projeleri arasında yer alan Ağaoğlu Çekmeköy Park konut projesi 2020 yılının Ekim ayında teslim edilecek.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?