Ağaoğlu Şirketler Grubu Ajans Değiştirdi!

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü inşaat markalarından biri olan Ağaoğlu Şirketler grubu iletişim ve reklam danışmanları aldığı ajansı değiştirdi.

Emlak Haberleri 13.07.2018 - 13:25 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türkiye'nin en büyük ve en güçlü inşaat markalarından biri olan Ağaoğlu Şirketler grubu iletişim ve reklam danışmanları aldığı ajansı değiştirdi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu yapmış olduğu değişiklik ile beraber reklam, etkinlik, PR ve sosyal medya alanında pek çok şirkete iletişim danışmanlığı hizmeti veren Manifesto iletişim grubu müşterileri arasına katılmış oldu. Yurt dışında da hizmet veren ve bu sayede alanında yurt dışına hizmet taşıyan ilk şirket olma unvanını kazanan Manifesto ile anlaşan Ağaolu ulusal ve uluslararası arenada çok daha iyi bir şekilde temsil edilmek amacı ile ilk adımı atmış oldu. İletişim Danışmanlığı Hizmeti AlacakÖzellikle de günümüzde her geçen gün önemini artıran reklam ve iletişim danışmanlığı konusunda Ağaoğlu Şirketler Grubu çok büyük bir adım attı. Yurt içerisinde ve yurt dışında çok sayıda yerli ve yabancı marka ile çalışan Manifesto grubu ile anlaşan şirket iletişim danışmanlığı hizmeti alacak. Gayrimenkul sektörünün yanı sıra turizm ve enerji projelerinde de yer alan Ağaoğlu Şirketler Grubunu temsil etme hakkını elde eden Manifesto'nun ilerleyen günlerle beraber yapacağı girişimlerin olumlu etkileri de markanın yükselmesini sağlayacak. Türkiye'nin sektöründe lideri konumunda olan Ağaoğlu Şirketler Grubu yenilebilir enerji yatırımları ve eğitimde ki yatırımları ile de ülke ekonomisini desteklemeye devam ediyor. Ürettiği kaliteli konut projeleri ile insanlara rahat ve konforlu yaşam alanları sunan şirket Ali Ağaoğlu başkanlığında emin adımlarla ilerlemeye ve adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@