Ağustos 2021 Renault Araba Kampanyaları! Faizsiz Kredi Ve Nakit İndirimler Başladı!

Otomobil satın almak için Ağustos ayı araba kampanyalarını bekleyenlere Renault'tan güzel haber geldi. Renault Ağustos ayı araba kampanyalarını açıkladı.

Ağustos 2021 Renault Araba Kampanyaları! Faizsiz Kredi Ve Nakit İndirimler Başladı!

Sıfır kilometre araç satın almak isteyenler her ay yeni araba kampanyalarını beklemeye başlıyorlar. Tüm otomobil firmaları her ayın ilk haftasında o ayın araba kampanyalarını açıklıyorlar. Firmaların araba kampanyaları içerisinde müşterilere çok farklı avantajlar sunuluyor.

Türkiye'de en çok satılan otomobil markalarından birisi olan Renault da Ağustos ayı araba kampanyalarını açıkladı. Renault'un araba kampanyalarına faizsiz kredi imkanı damga vurdu. Renault'tan sıfır kilometre araç alacak olan müşteriler bazı modeller için faizsiz kredi kullanabilecekler.

RENNAULT YENİ TALİANT AĞUSTOS KAMPANYASI

Renault tarafından yapılan araba kampanyası kapsamında Yeni Taliant model otomobil için avantajlı satın alma imkanları sağlanıyor. Buna göre bu otomobili satın almak isteyen müşterilere 60 bin TL'lik kredi faizsiz olarak veriliyor. 12 ay vadeli olan bu krediyi kullanan müşteriler 167 Bin TL peşinat ödeyerek sıfır kilometre araç sahibi olabiliyorlar.

YENİ MEGANE SEDAN AĞUSTOS KAMPANYASI

Renault'un Yeni Megane Sedan otomobili için de kampanya düzenleniyor. Bu kapsamda bu otomobili satın alacak müşterilere 12 ay vadeli faiszsiz 60 Bin TL kredi veriliyor. Müşteriler 172 Bin TL peşinat ödemesi ve 60 Bin TL faizsiz kredi ile sıfır kilometre araç sahibi oluyorlar.

renault ağustos araba kampanyası

YENİ CLİO AĞUSTOS KAMPANYASI

Renault'un en çok satılan modellerinden olan Yeni Clio da Ağustos ayında kampanya kapsamına alındı. Bu otomobili satın almak isteyen müşterilere 60 Bin TL'lik kredi faizsiz olarak 12 ay vade ile veriliyor.171.600 TL peşin ödeme yapan müşteriler 60 bin TL faizsiz kredi ile bu aracı satın alabiliyorlar.

RENAULT 3.000 TL TAKAS İNDİRİMİ KAMPANYASI

Renault'un Ağustos ayı araba kampanyalarında bir de takas indirimi kampanyası bulunuyor. Müşteriler Yeni Taliant, Yeni Clio ve Megane Sedan model otomobil alımlarında mevcut araçlarını takasa vererek 3.000 TL indirim kazanıyorlar. Takas indirimi ile satın alınacak sıfır kilometre otomobillerin fiyatlarına küçük bir indirim yapılmış oluyor.

RENAULT TİCARİ ARAÇLARA AĞUSTOS AYI 5.000 TL İNDİRİM

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamalarına göre ticari araçlarda da indirim uygulanıyor. Kongoo Express, Trafic Panelvan, Master Panelvan ve Master Kamyonel modellerinde Renault müşterilere 5.000 TL indirim yapıyor.

SONRAKİ HABER