Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi Yaklaşan Etkinlikler: Fazıl Say İzmir Konser Programı ve AASSM Bilet Fiyatları

AASM etkinlik programı Şubat 2022 yayımlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat programı Fazıl Say İzmir konseri tarihi belirlendi. Fazıl Say konseri İzmir tarihi ne zaman, konser bileti kadar?

Gündem 17.02.2022 - 10:25 17.02.2022 - 11:12 Gülcan Özer

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri tüm hızı ile devam ederken dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say İzmir'e geliyor. Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İzmirli sanat severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Verilecek olan konsere katılan İzmirliler ayrıca ünlü piyanistin yeni kayda alınacak eserlerini de ilk kez dinleme fırsatı elde edecek. 

Fazıl Say İzmir konserleri ile yeni albüm çalışmalarında yer alacak eserlerin kaydedileceği üç konser verecek. Düzenlenecek olan 3 konser kayıt konserleri kapsamında yer alacak ve Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM) Küçük Salon'da düzenlenecek. Peki, Fazıl Say İzmir Konseri ne zaman, konser bileti nereden alınır, kaç TL, yaş sınırı var mı?

FAZIL SAY İZMİR KONSERİ NE ZAMAN, NEREDE?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile merak edilen sorulara yanıt verildi. Fazıl Say kayıt konserleri kapsamında İzmir'de 3 konser verecek. Konserlerden ilki 22 Şubat’ta saat 20.00’de başlayacak. Fazıl Say İzmir konser etkinliği kapsamında 2. program 25 Şubat tarihinde son konser ise 2 Mart tarihinde yapılacak. 

fazıl say izmir konseri prorgamı

Konserde ses kaydı alınacağı için yaş sınırı uygulanacak ve 16 yaş ile üzeri seyirciler salona pandemi tedbirleri nedeni ile HES kodu ile alınacak. Konser başladıktan sonra salona seyirci alınmazken görüntü ve ses kaydı alınacağı için konser başladıktan sonra salondan çıkışlara da izin verilmeyecek. Bilet fiyatlarının ise 145 liradan başlayacağı belirtiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@